-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
30V 48VDC Output Interior Motion Detector For Linear Batten Light
| LED Driver: | 23-36W Output |
|---|---|
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
| Function: | Dimmable LED Driver & Sensor |
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Life Time: | 50000h |
Tri - Proof Light LED Driver Sensor Movement Detectors For Lighting Control
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Funtion: | LED Dimmable Driver Sensor |
| Detection Range: | Max.ø14m/45.92ft |
| Empty Load Voltage: | ≤63V DC |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Disable |
LED Driver Dimmable Motion Sensor Remote Control For Tri - Proof Light Fixture
| Detection Area: | 25%/50%/75%/100% |
|---|---|
| Hold Time: | 5s/30s/1min/3mib/5min/10min/20min/30min |
| Empty Load Voltage: | ≤70V DC |
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz |
| IP Rating: | IP 20 |
220-240V AC Operated High Frequency 5.8GHz LED Driver Sensor
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
|---|---|
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
| Detection Range: | Max.ø14m/45.92ft |
| Approval: | CE TUV RED |
| Installation: | Installed Inside Lamps |
Isolated Solution 36W LED Driver Sensor 220-240VAC Operated With Battery Pack
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Function: | Dimmable LED Driver Sensor |
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Life Time: | 50000h |

