-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
High Precision Microwave Presence Detector Microwave Radar Active Motion Sensor
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.400W(Control Gear) Max.800W(Incandescent Lamp) |
| Stand-by Power: | ≤0.5W |
| Mounting Height: | Max.6m(ceiling Mounted);Max.3m(wall Mounted) |
| Detection Range: | Max.o14m(ceiling Mounted);Max.10m(wall Mounted) |
White Ultra Slim Microwave Motion Sensor 1V 10V Dimming Function
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Mounting Height: | Max.4m/13.12ft |
| Function: | On/off +dimming |
| Interfaces: | 7-pole Pluggable Clamp Terminal (L,N,N,L’,1-10v+,1-10v-,SYNC) For 1.5mm 2 Cable |
| Detection Angle: | 30°-150° |
High Frequency Motion Sensor ON OFF Switch 220V 240V AC Operated
| Product Name: | Microwave Mition Sensor |
|---|---|
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Daylight Threshold: | 30Lux/Disable |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Microwave Power: | <0.3mW |
0.3mW Microwave Dimmable Motion Sensor Linear Detachable design
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Microwave Power: | <0.3mW |
| Function: | Dimmable Function |
| Motion Detection: | 0.5–1.5m/s |
| Mounting Height: | 3-6m (ceiling Mounted) |
Dimmable Bathroom Motion Sensor Detached Adjustable Detection Area
| Product Name: | Microwave Mition Sensor |
|---|---|
| Application: | Triproof And Ceiling Light |
| Control: | Dimmable By 1-10V |
| Operating Voltage: | 120-240VAC 50/60Hz |
| Switching Capacity: | Max.200W(Control Gear) Max.400W(Incandescent Lamp) |
Daylight Harvesting Function Bare Board High Altitude Install DC Motion Sensor
| Function: | Daylight Harvesting |
|---|---|
| Connector: | Wireless Pins |
| Mounting Height: | 15m High Installation For Highbaylight |
| Setting Parameters Method: | Remote Control |
| Microwave Power: | Lower Than 0.3mW |
ON OFF Function Wall Mount Motion Sensor Switch For Linear Light
| Color: | White |
|---|---|
| Function: | ON/OFF |
| Programming: | DIP Switch |
| Input: | 220-240VAC |
| Packaging Details: | Packed in Bubble Bag, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |
DIP Switch DALI Motion Sensor Wide Detection Range For Ceiling Light
| Connect: | DALI Dimmable |
|---|---|
| Warranty: | 5 Years |
| Application: | Triproof Or Batten Light |
| Voltage: | 120-240V |
| Packaging Details: | Bubble pack, paper flat, outer carton. |
IP65 Bluetooth PIR Motion Sensor Intelligent Movement Detecting
| Operating Voltage: | 120-240VAC 50/60Hz ; 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Stand-by Power: | ≤1.5W |
| Mounting Height: | Max.15M/49.2ft |
| Detection Range: | Max.16M/52.48ft |
| Operating Temperature: | -35℃ ~ +55℃ |
12VDC Microwave Motion SENSOR For Indoor Application Preinstalled
| Color: | White |
|---|---|
| Power: | 12VDC |
| Function: | 0-10V Dimming |
| Programming: | Lever Switch |
| Packaging Details: | Packed in Bubble Bag, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |

