-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Standalone Daylight Motion Sensor Ceiling Light Dimmable Occupancy Sensor
| Connect: | DALI Dimmable |
|---|---|
| Warranty: | 5 Years |
| Application: | Ceiling Light |
| Voltage: | 120-240VAC |
| Mounting Height: | Max.8m(ceiling Mounted);Max.3m(wall Mounted) |
Detachable HF Motion Detector Lighting Control Compact Slim Design
| Product Name: | Microwave Mition Sensor |
|---|---|
| Application: | Triproof / Batten Light |
| Warranty: | 5 Years |
| Control: | DIP Switches Or Remote |
| Interfaces: | 6-pole Pluggable Clamp Terminal (L,N,N,L’,1-10v+,1-10v-) For 0.75- 1.5mm 2 Cable |
On Off Control Microwave Motion Detector Remote Setting UFO Highbay Light
| Operating Voltage: | 120-277VAC |
|---|---|
| Stand-by Power: | <1W |
| Detection Area: | 100%75%50%25% |
| Hold Time: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min |
| Microwave Power: | <0.3mW |
Smart Control Microwave Motion Sensor Columnar Antenna 220-240VAC Operated
| Working Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Design: | Columnar Antenna |
| Nterfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’) For 0.75-1.5mm2 Cable |
| Detection Angle: | 30°-150° |
20W Energy Saving Light Switches Motion Sensor CE SAA Certification
| Input Voltage: | 120-240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Input Power: | 25W Max |
| Microwave Power: | <0.3mW |
| Empty Load Voltage: | ≤70V Max |
| Efficiency: | 87% (Max.) |
Indoor Light HD02V 1 Dimmable Motion Sensor Rod Antenna 12 Dip Switch
| Input Voltage: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | CE RoHS |
| Max. Load: | Max.400W |
| Function: | ON/OFF Function And Dimming Fuction |
| Warranty: | 5 Years |
Indoor Microwave 5.8GHz DALI Motion Sensor Dimmable Planar Antenna
| Mounting Height: | Max8m/26.24ft |
|---|---|
| Stand-by Power: | Less Than Or Equal To 1w |
| Input Voltage: | 120-240VAC 50Hz/60Hz |
| Color: | White Appearance With Planar Antenna |
| Function: | 1-10v Dimming/ On/Off |
120V 277V Motion Sensor ON OFF Switch For Ceiling Tri Proof Light
| Operating Voltage: | 120-277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
| Function: | On/off |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’) For 1.5mm2 Cable |
| Detection Angle: | 30°-150° |
UL FCC 1V 10V Dimmable Motion Sensor Planner Antenna DIP Switch
| Input Voltage: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Stand-by Power: | Less Than Or Equal To 1w |
| Size: | 103*45*31mm |
| Warranty: | 5 Years |
| Operating Temperature: | -20°C~+55°C |
Planar Antenna 19W Dimmable Motion Sensor Flicker Free Dask Sensor
| Control Mode: | ON/OFF / 1-10V |
|---|---|
| Current Block Options: | 0.40A/0.35A/0.25A/0.20A |
| Installation Mode: | Build-in Installation |
| Stand-by Dimming Level: | 10%/30% |
| Mounting Height: | 2.5-6 Ceiling Mounted |

