-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
IP20 Daylight Microwave Dimmable Motion Sensor With On Off Function
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Detection Area: | 10%/50%/75%/100% |
| Hold Time: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min/30min |
| Mounting Height: | Max.6m(ceiling Mounted) Max.3m(wall Mounted) |
Dimmable Ceiling Mounted Motion Sensor 120VAC 277VAC Operating Voltage
| Input Voltage: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Color: | White Appearance With The Separation Of The Head |
| Switch Capacity: | Max.3.0A@120Vac;Max.2.0A@277Vac |
| Warranty: | 5 Years |
| Mounting Height: | Max2.5-6m/8.2-19.68ft |
Detached Microwave High Bay Motion Sensor Remote Control Setting
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max,3.0A@120Vac,50/60Hz; Max,2.0A@277Vac,50/60Hz |
| Mounting Height: | 8-15m /26.25-49.2ft |
| Operating Temperature: | -30°C~+70°C |
| Microwave Power: | <0.3mW |
Dial Code On The Back 12VDC Motion Sensor Automatic Control Liner Design Easy To Install
| Wire: | RED(12VDC Input) / BLACK(GND) / YELLOW(0-10V OUTPUT) |
|---|---|
| Parameter Set: | Dip Switch Or Remote Control |
| Size: | L*W*H:85*22.3*24.5MM |
| Output: | 0-10v Dimming |
| Stand-by Period: | 0s/30s/20min/+∞ |
ON OFF Function IP20 Automatic Motion Sensor Light Switch Flash Mounted
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.400W(Control Gear);Max.800W(Incandescent Lamp) |
| Color: | White |
| Stand-by Power: | ≤0.5W |
| Detection Area: | 10%/50%/75%/100% |
Microwave Motion Sensor ON OFF Switch Max 6m 19.68ft Mounting Height
| Operating Voltage: | 220-240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
| Function: | On/off |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’) For 1.5mm2 Cable |
| Detection Angle: | 30°-150° |
Automatic Light Motion Sensor ON OFF Switch 9 Dip Switch Setting
| Input Voltage: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | TUV CE RED RoHS |
| Max. Load: | 400W (LED Light) |
| Function: | ON/OFF Sensor |
| Warranty: | 5 Years |
Rod Antenna Microwave Motion Sensor ON OFF Switch Liner Compact Size
| Input Voltage: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | CE SAA RoHS |
| Max. Load: | 400W (LED Light) |
| Function: | ON/OFF Sensor |
| Size: | 125.8*32*36.4mm |
Planar Antenna 10Lux 50Lux Motion Sensor On Off Switch
| Function Setting: | By Remote Control(HD03R) |
|---|---|
| Microwave Power: | <0.3mW |
| Motion Detection: | 0.5~1.5m/s |
| Detection Range: | Radius, 2-6m/6.56-19.68ft (ceiling Mounted) |
| Mounting Height: | 2.5-6m/6.56-19.68ft (ceiling Mounted) |
EMC Standard 5.8G Microwave Motion Sensor With Dimmer Switch
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Output LED Power: | 9W-18W |
| Output LED Voltage: | 30V-58V DC |
| EMC Standard: | EN55015 |
| Power Factor: | ≥0.9 |

