-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Plastic Cover 5.8G Dimmable Motion Sensor Ceiling Light Type
| Item Type: | Ceiling Light |
|---|---|
| Input Voltage(v): | AC 120-277 |
| Working Lifetime(hour): | 50000 Hours |
| Working Temperature(℃): | -20°C~+60°C |
| Application: | Basement Parking, Underpass,Corridor, Staircase |
Isolated Solution 36W Motion Sensor Driver DIP Switch Setting
| Control: | DIP Switch Control |
|---|---|
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
| Hold Time: | 5s/30s/1min/5min |
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
| Detection Range: | Max.ø14m/45.92ft |
DIP Switch Dimmable Motion Sensor Remote Control For High Bay Light
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz OR 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | UL FCC TUV SAA CE RED RoHS |
| Function: | Dimming Function ,DIP Switch And Remote Control |
| Warranty: | 5 Years |
| Color: | White And Black(version B Only Black) |
6 Switch Codes Setting 5.8G Dimmable Motion Sensor For Ceiling Light
| Usage: | Ceiling Light,circul Light |
|---|---|
| Theory: | Principle Of Doppler Effect |
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
| Detection Range: | Radius, 3-6m/9.84-19.68ft (ceiling Mounted) |
| Hf System: | 5.8G |
Microwave 28W Dimmable Motion Sensor Switch Planar Antenna Driver
| Input Votage: | 220-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Size: | 114mm*47.2mm*29mm |
| Power Factor: | Greater Tha 0.9 |
| Efficiency: | 85%(Max) |
| Output LED Current: | 0.45A/0.55A/0.60A/0.70A |
Dimmable 5.8G Microwave Motion Sensor Daylight Movement Detection
| Usage: | Tri-proof Light,battenlight And Panel Light |
|---|---|
| Output Control Method: | ON/OFF / Dimming |
| Product Name: | 5.8G Microwave Motion Sensor |
| Detection Angle: | Less Than Or Equal To 150° |
| Type: | Sensor And Driver Two In One |
15.74ft Mounting Height DC Motion Sensor Outgoing Line Length 60mm
| Mounting Height: | 4.8m/15.74ft (ceiling Mounted) |
|---|---|
| Detection Area: | Narrow/ Wide |
| Usage: | Ceiling Light, Troffer, Triproof Light, Batten Light, Linear Light, LED Tube And Etc. |
| Output: | DIM/1-10V |
| Current: | <30mA |
Round Plane Antenna 34W Dimmer Motion Sensor Ceiling Mounted Design
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Function: | Dusk/Dawn Sensor And Dimmable |
| Output LED Power: | 34W |
| Certificate: | CE RoHS |
| Stand-by Power: | ≤0.5W(230VAC) |
Ceiling Mounted 18W Dimmable Motion Sensor 8 Dialing Code Plane Antenna
| Input Votage: | 220-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Size: | 114mm*47.2mm*29mm |
| Microwave Power: | <0.3mW |
| Efficiency: | 85%(Max) |
| Application: | Hallway, Staircase, Horizontal, Bathroom, Kitchen |
Microwave IP20 0.5W Motion Sensor ON OFF Switch Columnar Antenna Design
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
| Stand-by Power: | <0.5W |
| Mounting Height: | Max.4.5m(ceiling Mounted);Max.3m(wall Mounted) |
| Detection Range: | Max.ø12m(ceiling Mounted);Max.10m(wall Mounted) |

