-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Remote 5.8G Light Switch Motion Sensor With Timer Easy Installation
| Hold Time: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min/30min |
|---|---|
| Operating Voltage: | 220~240VAC 50/60Hz |
| Mounting Height: | Max.4.5m(ceiling Mounted) |
| Detection Range: | Max.ø12m(ceiling Mounted) |
| Packaging Requirement: | Bubble Pack, Paper Flat, Outer Carton. |
UL FCC Approval Lighting Control Switch Motion Sensor Optional Daylight Threshold
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Detection Area: | 10%/50%/75%/100% |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Detection Angle: | 30°-150° |
Dimmable Sensor For Triproof Light High Frequency 5.8GHz Ultra–Slim Design
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
|---|---|
| Microwave Power: | <0.3mW |
| Mounting Height: | Max.4.5m(ceiling Mounted) |
| Detection Range: | Max.ø12m(ceiling Mounted) |
| Approval: | CE RoHS |
High Frequency 5.8GHz Dimmable Sensor Compact Design 12VDC 5 Warranty
| Mounting Height: | 12 VDC |
|---|---|
| Stand-by Power: | <0.5W |
| Warranty: | 5 Years |
| Control: | Remote Control |
| Function: | PWM Dimmable Function |
DC Input Interior Motion Detector Hidden Type Remote Control 12VDC
| Operating Current: | 30mA±5% |
|---|---|
| Stand-by Power: | <0.5W |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/ Disable |
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
| Warranty: | 5 Years |
Isolated Solution Dimmable Occupancy Sensor Remote Control Setting Datached Design
| Function: | LED Dimmable Driver Sensor |
|---|---|
| Stand-by Period: | 0s/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
| Stand-by Dimming Level: | 10%/20%/30%/50% |
| SCP:Auto Recovery,OVP,OCP,OTP: | 87% (Max.) |
| Control: | Remote Control |
50 60Hz Lighting Control Switch Motion Sensor 120VAC 5.8GHz Frequency
| Working Voltage: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’)for 0.75-1.5mm 2 Cable |
| Design: | Super Compact Design |
| Warrnty: | 5 Years |
| Life Time: | 50,000 Hours |
Remote Control 0-10V Dimmable Sensor For 15m Highbay Installation
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
|---|---|
| Operating Current: | ≤25mA |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/ Disable |
| Operating Voltage: | 12 VDC |
| Mounting Height: | Max.15m/49.2ft |
Tri Proof Light IP20 Microwave Motion Sensor With ON OFF Function
| Mounting Height: | 2.5-6m/8.2-19.68ft(cceiling Mounted) |
|---|---|
| Max. Load: | Max.200W |
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Warranty: | 5 Years |
| Function: | ON/OFF Function、dimming Fuction And Remote Control |
Lighting Occupancy Dimmable Motion Sensor 120VAC 277VAC Input Voltage
| Input Voltage: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Stand-by Power: | Less Than Or Equal To 1w |
| Function: | 1-10v Dimming/ On/Off /remote Control |
| Warranty: | 5 Years |
| Operating Temperature: | -30°C~+70°C |

