-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
ON/OFF Control Microwave Motion Sensor 220-240VAC Operated 5.8GHz Frequency
| Switching Capacity: | Max.400W(Control Gear) Max.800W(Incandescent Lamp) |
|---|---|
| Stand-by Power: | ≤0.5W |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Microwave Power: | <0.3mW |
Energy Saving Light Switches Motion Sensor Long Range Microwave Motion Detector
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Microwave Power: | <1mW |
| Design: | Rod Antenna Design |
| Approval: | TUV CE RED |
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
Needle Antenna 14m Motion Sensor ON OFF Switch For Tri Proof Lights
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.400W(Control Gear) Max.800W(Incandescent Lamp) |
| Stand-by Power: | ≤0.5W |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’)for 0.75-1.5mm2 Cable |
| Mounting Height: | Max.4.5m(ceiling Mounted) |
Tri Proof Light IP20 Microwave Motion Sensor With Linear Design
| Microwave Frequency: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Appearance Design: | Rod Antenna And Liner Design |
| Mounting Height: | Max.4m/13.12ft |
| Detection Range: | Max.ø12m/39.36ft |
| Operating Voltage: | 220-240VAC 50/60Hz |
TUV SAA RED CE Ceiling Light 16W Dimmable Motion Sensor
| Usage: | 120-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Output: | For Ceiling Light |
| Input Current: | 0.3A Max |
| Operating Voltage: | RoHS TUV RED SAA CE |
| Theory: | 16W |
Ceiling Light 120V 277VAC Motion Sensor ON OFF Switch Compact Design
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Hold Time: | 5s/1min/5min/10min |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
IP 20 Temperature Control Microwave Motion Sensor With Automatic Switch For Lights
| Detection Area: | 50%/100% |
|---|---|
| Hold Time: | 5s/60s/3min/10min |
| Daylight Threshold: | 30Lux/Disable |
| IP Rating: | IP20 |
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
Round LED Motion Sensor Driver DIP Switch Control For Ceiling Light
| Product Name: | Dimmable Microwave Mition Sensor |
|---|---|
| Input Voltage: | 220~240VAC 50/60Hz |
| Contor: | DIP Switch |
| Hold Time: | 5s/90s/ 5min/10min |
| Daylight Threshold: | 2Lux /10Lux /50Lux/Disable |
HD02R HD03R APP Control BLE Motion Sensor Radius 4m 6m Detection Range
| Control Method: | ON/OFF 0-10Vdimming (Sync With Bluetooth APP) |
|---|---|
| Output Peak: | ≥3500mV |
| Infrared Wavelength: | 5-14um |
| Remote Control: | HD02R, HD03R ,APP |
| Engine Time: | 45±5s |
IP20 Rating Daylight Motion Sensor Max 6m 19.68ft Mounting Height
| Microwave Frequency: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Appearance Design: | Planar Antenna Design |
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
| Detection Range: | Max.ø14m/45.92ft |
| Apperance Color: | White |

