-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
On Off Compact Microwave Movement Sensor 5.8GHz Frequency For Ceiling Light
| Working Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Design: | Compact Design |
| Size: | 80.2X36.6X23mm |
| Certificate: | CULus Listed,FCC |
Dimming Function PIR Microwave Motion Sensor Long Detection Range
| Hold Time: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min/30min |
|---|---|
| Stand-by Power: | <1W |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| IP Rating: | IP20 |
Indoor Microwave Movement Sensor Remote Control Microwave Pir Detector
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac;Max.2.0A@277Vac |
| Function: | Remte Control |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Mounting Height: | Max.4.5m |
LED Driver 57W Microwave PIR Motion Sensor Remote Control Setting
| Detection Area: | 25%/50%/75%/100% |
|---|---|
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Disable |
| IP Rating: | IP 20 |
| Empty Load Voltage: | ≤63V DC |
| Power Factor: | ≥0.9 |
120V 277V BLE PIR Sensor APP Control With UL FCC Certification
| Types: | 4 Different Types For Different Applications |
|---|---|
| Color: | White And Black |
| Voltage: | 120-270V |
| Certificate: | UL FCC |
| Advantages: | Bluetooth Networking, APP Grouping Control |
Microwave Movement Sensor 120-240-277VAC 36W Detached Design For Tripoorf Light
| Input Voltage: | 120~240 ~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | TUV RED CE |
| Input Power: | 40W Max |
| Function: | Dimmable Driver Sensor |
| Warranty: | Normally 3 Years, Could Be 5 Years |
On/ Off Function Microwave Movement Sensor Compact Design For Ceiling Light
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Hold Time: | 5s/1min/5min/10min |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Stand-by Power: | <1W |
White Cover Outdoor Microwave Motion Sensor With 150° Detection Angle
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz ±75MHz |
| Operating Temperature: | -20°C~+60°C |
| Size: | 80.2*36.6*23mm |
Microwave Movement Sensor 120-277VAC Operated 5.8GHz Frequency For Triproof Light
| Detective Height: | 15M Height/ 49ft |
|---|---|
| Application: | Triproof / Batten Light |
| Life Time: | 50,000 Hours |
| Control: | DIP Switches Or Remote Control |
| Hold Time: | 5s/30s/1min/10min |
Waterproof Small Microwave Movement Sensor Long Range Innovative Design
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Hold Time: | 5s/1min/5min/10min |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Stand-by Power: | <1W |

