-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Wide Voltage High Bay PIR Sensor IP66 With Dimmable Function
| Color: | White |
|---|---|
| IP: | 20 |
| Function: | Dimmable |
| Control: | Bluetooth And Remote |
| Warranty: | 3 Years |
Easy Installation Dimmable Motion Sensor Flexible Detection Angle
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Stand-by Power: | <1.5W |
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
| Detection Angle: | 30°-150° |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
5.8GHz Microwave Motion Detector Sensor Dimmable For Indoor Stadium
| Function: | Master-slave Grouping Function |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Mounting Height: | Max.12m/39.36ft(ceiling Mounted) |
| Detection Distance: | Diameter 14m/45.92ft Max. |
| Operating Voltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
Triproof UFO High Bay Motion Sensor Ceiling Mounted For Lighting Control
| Switching Capacity: | Max,3.0A@120Vac,50/60Hz;Max,2.0A@277Vac,50/60Hz |
|---|---|
| Installation: | 4 Different Designs For Different Applications |
| Operating Voltage: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
| Function: | ON/OFF, Could Be Dimmable |
| Certificate: | CE UL FCC RED |
120-277 V AC Microwave Switch Occupancy Sensor Commercial High Sensitivity
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Stand-by Power: | ≤1W |
| Detection Angle: | 30°-150° |
| Operating Temperature: | -20°C~+60°C |
Indoor Light Microwave Dimmable Motion Sensor LED Linear Highbay For Surface Mounting
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz OR 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | UL FCC TUV SAA CE RED RoHS |
| Function: | ON/OFF Function ,1-10v Dimming And Remote Control |
| Warranty: | 5 Years |
| Color: | White And Black(version B Only Black) |
Indoor Ceiling Mounted Dimmable Motion Sensor 50 60Hz Compact Design
| Product Name: | Microwave Mition Sensor |
|---|---|
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Interfaces: | 6-pole Pluggable Clamp Terminal (L,N,N,L’,1-10v+,1-10v-)for 0.75-1.5mm2 Cable |
| Mounting Height: | Max.15m(ceiling Mounted) |
UL FCC Approval Lighting Control Switch Motion Sensor Optional Daylight Threshold
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Detection Area: | 10%/50%/75%/100% |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Detection Angle: | 30°-150° |
DIP Switch Setting Control Dimmable Motion Sensor High Frequency 5.8GHz
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Detection Area: | 10%/50%/75%/100% |
| Stand-by Dimming Level: | 10%/20%/30%/50% |
| Microwave Power: | <0.3mW |
| Life Time: | 50000hours |
IP65 Bluetooth PIR Motion Sensor Intelligent Movement Detecting
| Operating Voltage: | 120-240VAC 50/60Hz ; 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Stand-by Power: | ≤1.5W |
| Mounting Height: | Max.15M/49.2ft |
| Detection Range: | Max.16M/52.48ft |
| Operating Temperature: | -35℃ ~ +55℃ |

