-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Detached Microwave High Bay Motion Sensor Remote Control Setting
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max,3.0A@120Vac,50/60Hz; Max,2.0A@277Vac,50/60Hz |
| Mounting Height: | 8-15m /26.25-49.2ft |
| Operating Temperature: | -30°C~+70°C |
| Microwave Power: | <0.3mW |
1-10V Dimmable Motion Sensor 120-277VAC Input Voltage Rod Antenna Easy Installation
| Input Voltage: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Stand-by Power: | Less Than Or Equal To 1w |
| Size: | 162.6*32.4*36.1mm |
| Warranty: | 5 Years |
| Operating Temperature: | -20°C~+55°C |
IP65 UFO High Bay Dimmable Occupancy Sensor Automatically ON / OFF Function
| Switching Capacity: | Max,3.0A@120Vac,50/60Hz;Max,2.0A@277Vac,50/60Hz |
|---|---|
| Installation: | 4 Different Designs For Different Applications |
| Operating Voltage: | 120-277VAC,50Hz/60Hz ; 120-240VAC, 50Hz/60Hz |
| Control Way: | Dimming Control |
| Certificate: | UL FCC CE TUV RED SAA |
5.8GHz High Frequency Dimmable Occupancy Sensor For UFO LED Highbay Light
| Microwave Frequency: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Mounting Height: | Max.15m/49.2ft |
| Detection Range: | Max.ø16m/52.48ft |
| Apperance Color: | White Or Black |
| Operating Voltage: | 120-277VAC,50/60Hz |
Dimmable 12W 25W DIP Switch Linear Motion Sensor With Rod Antenna
| Appearance: | Leaner Design With Rod Antenna |
|---|---|
| Size: | 260.2*30.3*36mm |
| Function: | Dusk/Dawn Sensor And Dimmable |
| Output LED Voltage: | 30V-54V DC |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz ± 75MHz |
HD402V 1 Microwave Motion Detector Easy Installation For Warehouse
| Stand-by Dimming Level: | 10%/20%/30%/50% |
|---|---|
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Stand-by Power: | <1W |
| Detection Angle: | 30°-150° |
| Operating Temperature: | -20°C~+55°C |
15M Highbay Installation Dimmable Motion Sensor TUV RED CE Certification
| Detective Height: | 15M Height |
|---|---|
| Application: | Triproof And Ceiling Light |
| Warranty: | 5 Years |
| Control: | Dimmable By 1-10V |
| Operating Voltage: | 120-240VAC 50/60Hz |
Small Movement Detectors For Lighting Control , Interior Motion Detector
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
| Stand-by Power: | <1.5W |
| Microwave Power: | <0.3mW |
| Operating Temperature: | -20°C~+55°C |

