-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Rod Antenna 120VAC 277VAC Microwave PIR Sensor CE RoHS Certificated
| Stand-by Dimming Level: | 10%/20%/30%/50%c |
|---|---|
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Stand-by Power: | <1W |
| IP Rating: | IP20 |
120V 277VAC Input Detached Indoor PIR Sensor For Linear Light
| Color: | White |
|---|---|
| Input: | 120-277VAC |
| Sensor: | PIR Sensor |
| Funtion: | 0-10V Dimming |
| Packaging Details: | Packed in Bubble Bag, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |
120V 277VAC Input PIR Motion Sensor High Bay Use Movement Detector
| Color: | White |
|---|---|
| Input: | 120-277VAC |
| Function: | 0-10V Dimming |
| Programming: | Remote Control |
| Products Name: | PIR Motion Detector |
High Power Dimmable Motion Sensor Dimmable Pir Sensor For Triproof Light
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Detection Area: | 10%/50%/75%/100% |
| Stand-by Dimming Level: | 10%/20%/30%/50% |
Dimming By 1-10V Microwave Movement Sensor 120-277VAC Operated 5.8GHz Frequency
| Product Name: | Microwave Movement Sensor |
|---|---|
| Microwave Power: | <1W |
| Control: | Dimmable By 1-10V |
| Working Voltage: | 120-240VAC 50/60Hz |
| Warranty: | 5 Years |
Microwave IP20 DALI Motion Sensor Operating Voltage 120V 277VAC
| Operating Voltage: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max,3.0A@120Vac,50/60Hz; Max,2.0A@277Vac,50/60Hz |
| Control Method: | On/off / 1-10V Dimming |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Certificate: | CE |
Unique Microwave Motion Sensor On OFF Control External Microwave Sensor
| Working Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’)for 0.75-1.5mm 2 Cable |
| Stand-by Power: | ≤1W |
| Operating Temperature: | -20°C~+60°C |
Smart Microwave Movement Sensor 120-277V AC Operated 50 60Hz Frequency
| Working Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Stand-by Power: | ≤1W |
| Mounting Height: | Max.6m(ceiling Mounted),Max.3m(wall Mounted) |
| Detection Range: | Max.14m(ceiling Mounted),Max.10m(wall Mounted) |
Smart Control Microwave Movement Sensor 120~277VAC For Tripoorf Light Detached Design
| Function: | Dimmable Driver Sensor |
|---|---|
| Control: | DIP Switches |
| Design: | Detached Design |
| Input Voltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Warranty: | Normally 3 Years, Could Be 5 Years |
For Tripoorf Light Microwave Movement Sensor Detached Design 120~240 ~277VAC
| Input Voltage: | 120~240 ~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Control: | Remote Control Setting |
| Design: | Detached Design |
| Empty Load Voltage: | ≤70V DC |
| Power Factor: | ≥0.9 |

