-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Highbay Installation Microwave Movement Sensor 120-277V AC Operated 5.8GHz Frequency
| Detective Height: | 15M Height |
|---|---|
| Application: | Triproof And Ceiling Light |
| Life Time: | 50,000 Hours |
| Working Voltage: | 120-240VAC 50/60Hz |
| Warranty: | 5 Years |
Detached Design Microwave Movement Sensor 120~240VAC For Tripoorf Light
| Operating Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Operating Current: | 0.30A Max |
| Operating Power: | 70W Max |
| Design: | Detached |
| Life Time: | 50,000 Hours |
Tri Proof Light IP20 Microwave Motion Sensor With Linear Design
| Microwave Frequency: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Appearance Design: | Rod Antenna And Liner Design |
| Mounting Height: | Max.4m/13.12ft |
| Detection Range: | Max.ø12m/39.36ft |
| Operating Voltage: | 220-240VAC 50/60Hz |
IP 20 Temperature Microwave Movement Sensor External Microwave Sensor
| Working Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Stand-by Power: | ≤0.5W |
| Microwave Power: | <0.3mW |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal (L,N,N,L’) For 1.5mm2 Cable |
| Mounting Height: | Max.4.5m(ceiling Mounted) |
On Off Compact Microwave Movement Sensor 5.8GHz Frequency For Ceiling Light
| Working Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Design: | Compact Design |
| Size: | 80.2X36.6X23mm |
| Certificate: | CULus Listed,FCC |
Smart Remote Control Microwave Movement Sensor Columnar Antenna Design
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
|---|---|
| Microwave Power: | <1mW |
| Design: | Rod Antenna Design |
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Mounting Height: | Max.4.5m(ceiling Mounted) |
Ceiling Light Microwave Movement Sensor White Cover With Automatic Switch
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Installation: | INterior Installed |
| Mounting Height: | Max.6m(ceiling Mounted);Max.3m(wall Mounted) |
| Detection Range: | Max.ø12m(ceiling Mounted);Max.10m(wall Mounted) |
| IP Rating: | IP20 |
Tripoof Light Microwave Movement Sensor Energy Saving With 150° Detection Angle
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.400W(Control Gear) Max.800W(Incandescent Lamp) |
| Stand-by Power: | ≤0.5W |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Mounting Height: | Max.4.5m(ceiling Mounted) |
57W Remote Control Setting LED Driver Microwave Motion Sensor For Tri-proof Lamps
| Output LED Current: | Max. 1.2A |
|---|---|
| Output LED Voltage: | 30-48VDC |
| Input Current: | 0.7-0.25A Max |
| Power Factor: | ≥0.9 |
| Operating Temperature: | -20°C~50°C Tc: 80°C |
120-277V AC Microwave Dimmable Sensor With Isolated Driver Solution
| Function: | Dimmable Driver And Sensor |
|---|---|
| Control: | By DIP Switches |
| Design: | Detached Design |
| Input Voltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Warranty: | 3 Years, |

