-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
50 60Hz Microwave Movement Sensor On Off Dimming Microwave Presence Sensor
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.400W(Control Gear) Max.800W(Incandescent Lamp) |
| Stand-by Power: | ≤0.5W |
| Mounting Height: | Max.6m(ceiling Mounted);Max.3m(wall Mounted) |
| Detection Range: | Max.o14m(ceiling Mounted);Max.10m(wall Mounted) |
Slim Design Microwave Movement Sensor With Long Detecting Distance
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.400W(Control Gear) Max.800W(Incandescent Lamp) |
| Stand-by Power: | ≤0.5W |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Microwave Power: | <0.3mW |
On/ Off Control Microwave Movement Sensor Compact Design For Ceiling Light
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Hold Time: | 5s/1min/5min/10min |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Stand-by Power: | <1W |
Tri - Proof Light LED Driver Sensor Movement Detectors For Lighting Control
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Funtion: | LED Dimmable Driver Sensor |
| Detection Range: | Max.ø14m/45.92ft |
| Empty Load Voltage: | ≤63V DC |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Disable |
CE TUV RED Microwave Movement Sensor 220-240V AC Operated With On - off Function
| Product Name: | Microwave Mition Sensor |
|---|---|
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Switching Capacity: | Max.100W |
| Stand-by Power: | ≤0.5W |
| Detection Area: | 50%/100% |
Isolated Solution 36W LED Driver Sensor 220-240VAC Operated With Battery Pack
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Function: | Dimmable LED Driver Sensor |
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Life Time: | 50000h |
Remote Control Microwave Movement Sensor Rod Antenna Motion Sensor
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Function: | PWM 0-10V Dimming Function |
| Operating Voltage: | 10-15VDC |
| Approval: | CE RoHS |
| Operating Current: | ≥30mA |
HD01V IP20 External Microwave Motion Sensor For Ceiling Fixture
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Microwave Power: | <0.3mW |
| Detection Angle: | 30°-150° |
| Stand-by Power: | ≤ 1W |
Dimmable 5.8G Microwave Motion Sensor Daylight Movement Detection
| Usage: | Tri-proof Light,battenlight And Panel Light |
|---|---|
| Output Control Method: | ON/OFF / Dimming |
| Product Name: | 5.8G Microwave Motion Sensor |
| Detection Angle: | Less Than Or Equal To 150° |
| Type: | Sensor And Driver Two In One |
Ultra Slim Design Microwave Movement Sensor 220-240VAC For Triproof Light
| Function: | Dimmable Microwave Sensor |
|---|---|
| Application: | Triproof Or Batten Light |
| Warranty: | 5 Years |
| Design: | Rod Antenna Design |
| Packaging Details: | Bubble pack, paper flat, outer carton. |

