-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
DIP Switch Microwave Motion Detector 220-240V AC Operated Super Compact Design
| Product Name: | Microwave Mition Sensor |
|---|---|
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Switching Capacity: | Max.100W |
| Stand-by Power: | ≤0.5W |
| Detection Area: | 50%/100% |
150° Detection Angle On Off Switch Sensor Wall Mounted Ceiling Movement Sensor
| Product Name: | Microwave Mition Sensor |
|---|---|
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Switching Capacity: | Max.100W |
| Stand-by Power: | ≤0.5W |
| Detection Area: | 50%/100% |
Rod Antenna Microwave Motion Sensor ON OFF Switch Liner Compact Size
| Input Voltage: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | CE SAA RoHS |
| Max. Load: | 400W (LED Light) |
| Function: | ON/OFF Sensor |
| Size: | 125.8*32*36.4mm |
Smart Control Microwave Motion Sensor Columnar Antenna 220-240VAC Operated
| Working Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Design: | Columnar Antenna |
| Nterfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’) For 0.75-1.5mm2 Cable |
| Detection Angle: | 30°-150° |
Wall Mounted Outdoor Microwave Sensor Adjustable Detection Area Via DIP Switch
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’)for 0.75-1.5mm 2 Cable |
| Detection Angle: | 30°-150° |
| Operating Temperature: | -20°C~+60°C |
DC Microwave Movement Detectors IP 20 Microwave Switch Occupancy Sensor
| Function: | Dimming Function |
|---|---|
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
| Approval: | CE RoHS |
| Control: | DIP Switch |
| IP Rating: | IP 20 |
Triproof UFO High Bay Motion Sensor Ceiling Mounted For Lighting Control
| Switching Capacity: | Max,3.0A@120Vac,50/60Hz;Max,2.0A@277Vac,50/60Hz |
|---|---|
| Installation: | 4 Different Designs For Different Applications |
| Operating Voltage: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
| Function: | ON/OFF, Could Be Dimmable |
| Certificate: | CE UL FCC RED |
Remote Control Microwave Motion Sensor 120-277VAC Rod Antenna With 5 Years Warranty
| Input Voltage: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Stand-by Power: | ≤0.5W |
| Switching Capacity: | Max.3.0A,120VAC;Max.2.0A,277VAC |
| Hold Time: | 5s/30s/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Disable |
TUV SAA RED CE Ceiling Light 16W Dimmable Motion Sensor
| Usage: | 120-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Output: | For Ceiling Light |
| Input Current: | 0.3A Max |
| Operating Voltage: | RoHS TUV RED SAA CE |
| Theory: | 16W |
High Frequency 5.8GHz BLE Motion Sensor Microwave Movement Detector
| Apperance Color: | White Or Black |
|---|---|
| Mounting Height: | Max.15m/49.2ft |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz ± 75MHz |
| Detection Range: | Max.ø16m/52.48ft |
| Operating Voltage: | American Version:120-277VAC,Europe Version:12-240VAC |

