-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Input 10V 15V DC Motion Sensor Microwave 8 DIP Switch Control
| Input: | 10-15VDC |
|---|---|
| Control: | 8 DIP Switch Control |
| Certification: | CE RoHS |
| Model: | HD04V 2 |
| Stand-by Power: | 0.5W |
High Precision Microwave Presence Detector Microwave Radar Active Motion Sensor
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.400W(Control Gear) Max.800W(Incandescent Lamp) |
| Stand-by Power: | ≤0.5W |
| Mounting Height: | Max.6m(ceiling Mounted);Max.3m(wall Mounted) |
| Detection Range: | Max.o14m(ceiling Mounted);Max.10m(wall Mounted) |
Wall Mounted On Off Switch Sensor Microwave Movement Detectors High Efficiency
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Hold Time: | 5s/1min/5min/10min |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
LED Constant Current Driver Interior Motion Detector Easy Installation
| Operating Temperature: | -20°C~50°C Tc: 85°C |
|---|---|
| Detection Range: | Max.ø14m/45.92ft |
| Output LED Power: | 23-36W |
| Warranty: | 3 Years |
| Control: | Remote Control Setting |
Compact Design Microwave Switch Occupancy Sensor Remote Control High Sensitive
| Product Name: | Microwave Mition Sensor |
|---|---|
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Mounting Height: | Max.6m(ceiling Mounted);Max.3m(wall Mounted) |
| Detection Range: | Max.ø12m(ceiling Mounted);Max.10m(wall Mounted) |
| IP Rating: | IP20 |
IP20 Daylight Microwave Dimmable Motion Sensor With On Off Function
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Detection Area: | 10%/50%/75%/100% |
| Hold Time: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min/30min |
| Mounting Height: | Max.6m(ceiling Mounted) Max.3m(wall Mounted) |
10 - 15 Volt DC Motion Sensor Dual PD For Tri - Proof And Highbay Light
| Mounting Height: | Max.15m/49.2ft |
|---|---|
| Apperance Color: | White Or Black |
| Application: | Tri-proof Light/Battenlight/UFO Highbay Light |
| Detection Distance: | Diameter 14m/45.92ft Max. |
| IP Rating: | IP 65 |
Small Movement Detectors For Lighting Control , Interior Motion Detector
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
| Stand-by Power: | <1.5W |
| Microwave Power: | <0.3mW |
| Operating Temperature: | -20°C~+55°C |
Microwave 28W Dimmable Motion Sensor Switch Planar Antenna Driver
| Input Votage: | 220-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Size: | 114mm*47.2mm*29mm |
| Power Factor: | Greater Tha 0.9 |
| Efficiency: | 85%(Max) |
| Output LED Current: | 0.45A/0.55A/0.60A/0.70A |
400W 5.8GHz On Off Switch Sensor Compact Size TUV CE RED SAA Certificated
| Input Voltage: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | TUV CE RED SAA |
| Max. Load: | 400W (LED Light) |
| Function: | ON/OFF Sensor |
| Warranty: | 5 Years |

