-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
5.8GHz Microwave Dimmable Occupancy Sensor White Linear Appearance
| Input Voltage: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Stand-by Power: | Less Than Or Equal To 1w |
| Size: | 162.6*32.4*31.3mm |
| Warranty: | 5 Years |
| Operating Temperature: | -20°C~+55°C |
IP20 6m High Microwave Sensor Light On Off Sensor Max 400W Switching Capacity
| Operating Voltage: | 220-240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Mounting Height: | Max.6m |
| Function: | On/off |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’) For 1.5mm2 Cable |
| Detection Angle: | 30°-150° |
4 DIP On Off Switch Sensor 4 Pole Pluggable Clamp Terminal Easy Installation
| Input Voltage: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | CE SAA RoHS RED TUV |
| Switching Capacity: | Max.100W |
| Hold Time: | 5s/1min/3min/10min |
| Size: | 76.9*39.9*27.7mm |
Energy Saving Light Switches Dimmable Motion Sensor 200W IP20 5 Years Warranty
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | CE RoHS TUV RED SAA |
| Max. Load: | Max.200W |
| Function: | ON/OFF Function、dimming Fuction And Remote Control |
| Warranty: | 5 Years |
Detached Microwave High Bay Motion Sensor Remote Control Setting
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max,3.0A@120Vac,50/60Hz; Max,2.0A@277Vac,50/60Hz |
| Mounting Height: | 8-15m /26.25-49.2ft |
| Operating Temperature: | -30°C~+70°C |
| Microwave Power: | <0.3mW |
5.8GHz Microwave Motion Detector Sensor Dimmable For Indoor Stadium
| Function: | Master-slave Grouping Function |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Mounting Height: | Max.12m/39.36ft(ceiling Mounted) |
| Detection Distance: | Diameter 14m/45.92ft Max. |
| Operating Voltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
Ceiling Mount Dimmable Motion Sensor 220-240VAC 12 DIP Switch Setting IP 20
| Input Voltage: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | CE TUV RED RoHS |
| Max. Load: | Max.400W |
| Function: | ON/OFF Function And Dimming Fuction |
| Warranty: | 5 Years |
Compact 12V DC Motion Sensor 5.8GHz Microwave Sensor Rod Antenna 9 DIP Switch
| Operating Voltage: | 12VDC |
|---|---|
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Mounting Height: | Max.4m/13.12ft |
| Appearance Design: | Rod Antenna And DIP Switch Design |
| Detection Range: | Max.ø10m/32.8ft |
Microwave Power 0.3mW DC Motion Sensor Dimmable Priority Long Range
| Dim Output: | Dim 1-10v |
|---|---|
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Microwave Power: | <0.3mW |
| Motion Detection: | 0.5~1m/s |
| Stand-by Consumption: | <30mA (Power Consumption) |
Rod Antenna On Off Switch Sensor 220-240VAC Operating Voltage White Color Shell
| Input Voltage: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | CE SAA RoHS RED TUV |
| Switching Capacity: | Max.100W |
| Hold Time: | 5s/1min/5min/10min |
| Size: | 76.9*39.9*27.7mm |

