-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Remote Control Plane Antenna Indoor Light Motion Sensor
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Function: | Dusk/Dawn Sensor And Dimmable |
| Output: | Constant Current Output |
| Certificate: | CE RoHS |
| Setting Parameters: | By Remote Control |
Round Plane Antenna 34W Dimmer Motion Sensor Ceiling Mounted Design
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Function: | Dusk/Dawn Sensor And Dimmable |
| Output LED Power: | 34W |
| Certificate: | CE RoHS |
| Stand-by Power: | ≤0.5W(230VAC) |
Separate Design 200W DALI Motion Sensor Plastic Casing Texture
| Operating Temperature: | -20°C~+60°C |
|---|---|
| Texture: | Plastic Casing |
| Usage: | Can Be Used For Tri-proof Light,ceiling Light And Battenlight |
| Output: | Max.200W |
| Operating Voltage: | 120~240 VAC 50/60Hz |
5.8GHz High Frequency Dimmable Occupancy Sensor For UFO LED Highbay Light
| Microwave Frequency: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Mounting Height: | Max.15m/49.2ft |
| Detection Range: | Max.ø16m/52.48ft |
| Apperance Color: | White Or Black |
| Operating Voltage: | 120-277VAC,50/60Hz |
IP20 5.8GHz Microwave Switch Occupancy Sensor Ceiling Light Fixture
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.100W |
| Detection Area: | 50%/100% |
| Mounting Height: | Max.2.5-4m/8.2-13.12ft |
| Operating Temperature: | -20℃-+60℃ |
36W Dimmable LED Controller Movement Detectors For Lighting Control
| Output LED Current: | 0.75A/1A ±5% |
|---|---|
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Detection Area: | 50%/100% |
| Design: | Detachable Design |
| Function: | LED Dimmable Driver Sensor |
5.8GHz Linear Light On Off Switch Sensor 144.4mm*28mm*27.5mm Size Radar Sensor
| Operating Voltage: | 220-240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Detection Area: | 10%/50%/75%/100% |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
| Color: | White |
White Color On Off Switch Sensor 30° - 150° Wide Detection Angle With Simple Structure
| Operating Voltage: | 120-240 VAC 50/60Hz;120-277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
| Function: | On/off |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’) For 1.5mm2 Cable |
| Detection Angle: | 30°-150° |
Needle Antenna 14m Motion Sensor ON OFF Switch For Tri Proof Lights
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.400W(Control Gear) Max.800W(Incandescent Lamp) |
| Stand-by Power: | ≤0.5W |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’)for 0.75-1.5mm2 Cable |
| Mounting Height: | Max.4.5m(ceiling Mounted) |
15.74ft Mounting Height DC Motion Sensor Outgoing Line Length 60mm
| Mounting Height: | 4.8m/15.74ft (ceiling Mounted) |
|---|---|
| Detection Area: | Narrow/ Wide |
| Usage: | Ceiling Light, Troffer, Triproof Light, Batten Light, Linear Light, LED Tube And Etc. |
| Output: | DIM/1-10V |
| Current: | <30mA |

