-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Round Dimmable Motion Sensor 5.8GHz Microwave Motion Detacted Suitable Panel Light
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | CE RoHS TUV RED SAA |
| Appearance: | Ultrathin White Round |
| Function: | ON/OFF Function、dimming Fuction And Remote Control |
| Warranty: | 5 Years |
220 - 240VAC On Off Switch Sensor Without Housing For Built In Installation
| Operating Voltage: | 220-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | 220V, 100W |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Detection Angle: | 30-150°(Without The Glass) |
| Detection Range: | Max.8-10x6m(øxH) |
30Lux Disable Automatic Light Motion Sensor Ceiling Mounted Type
| Input Voltage: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | CE SAA RoHS RED TUV |
| Switching Capacity: | Max.100W |
| Daylight Threshold: | 30Lux/Disable |
| Size: | 60.6*35.5*25.1mm |
5.8G Microwave Tri Proof Light 50Lux On Off Switch Sensor
| Detection Area: | 10%/50%/75%/100% |
|---|---|
| Hold Time: | 5s/90s/5min/15min |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Product Name: | 5.8G Microwave On/off Motion Sensor |
| Voltage: | 220-240VAC,50Hz/60Hz |
220-240VAC Planar Antenna Motion Sensor Dimmer Switch IP20 For Tri Proof Light
| Input Voltage: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | CE TUV RED RoHS |
| Max. Load: | Max.400W |
| Function: | ON/OFF Function And Dimming Fuction |
| Warranty: | 5 Years |
Indoor Light HD02V 1 Dimmable Motion Sensor Rod Antenna 12 Dip Switch
| Input Voltage: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | CE RoHS |
| Max. Load: | Max.400W |
| Function: | ON/OFF Function And Dimming Fuction |
| Warranty: | 5 Years |
DIP Switch Dimmable Motion Sensor Remote Control For High Bay Light
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz OR 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | UL FCC TUV SAA CE RED RoHS |
| Function: | Dimming Function ,DIP Switch And Remote Control |
| Warranty: | 5 Years |
| Color: | White And Black(version B Only Black) |
Dimmable Ceiling Mounted Motion Sensor 120VAC 277VAC Operating Voltage
| Input Voltage: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Color: | White Appearance With The Separation Of The Head |
| Switch Capacity: | Max.3.0A@120Vac;Max.2.0A@277Vac |
| Warranty: | 5 Years |
| Mounting Height: | Max2.5-6m/8.2-19.68ft |
Indoor Microwave 5.8GHz DALI Motion Sensor Dimmable Planar Antenna
| Mounting Height: | Max8m/26.24ft |
|---|---|
| Stand-by Power: | Less Than Or Equal To 1w |
| Input Voltage: | 120-240VAC 50Hz/60Hz |
| Color: | White Appearance With Planar Antenna |
| Function: | 1-10v Dimming/ On/Off |
Indoor Light Microwave Dimmable Motion Sensor LED Linear Highbay For Surface Mounting
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz OR 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | UL FCC TUV SAA CE RED RoHS |
| Function: | ON/OFF Function ,1-10v Dimming And Remote Control |
| Warranty: | 5 Years |
| Color: | White And Black(version B Only Black) |

