-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Isolated Solution Microwave Movement Sensor 220-240VAC 20W For Tripoorf Light
| Driver: | Isolated Driver Solution |
|---|---|
| Function: | LED Dimmable Driver Sensor |
| Application: | For Tripoorf Light |
| Certificate: | CE RoHS |
| Output LED Current: | 0.40A(Max) |
Smart Control Microwave Movement Sensor 120~277VAC For Tripoorf Light Detached Design
| Function: | Dimmable Driver Sensor |
|---|---|
| Control: | DIP Switches |
| Design: | Detached Design |
| Input Voltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Warranty: | Normally 3 Years, Could Be 5 Years |
IP 20 5V PWM 0-10V Dimmale Microwave Movement Sensor For Tri-proof Panel Light
| Detection Area: | Sensor/Disable |
|---|---|
| Stand-by Dimming Level: | 25%/50% |
| Mounting Height: | Max.12m/39.36ft |
| Detection Range: | Max.14m/45.92ft |
| Operating Voltage: | 10-15VDC |
220V 240V AC Microwave Occupancy Sensor With CE SAA RoHS Approval
| Input Voltage: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | CE SAA RoHS |
| Max. Load: | 400W (LED Light) |
| Function: | ON/OFF Sensor |
| Size: | 125.8*32*36.4mm |
Dimmable 120VAC 277VAC Microwave Movement Detector IP20 Rating
| Detection Area: | 10%/50%/75%/100% |
|---|---|
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Microwave Power: | <0.3mW |
| Detection Angle: | 30°-150° |
CE Approved Super 120VAC Microwave Movement Sensor DIP Switch Control
| Operating Voltage: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.100W |
| Stand-by Power: | <0.5W |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal (L,N,N,L’) For 0.75-1.5mm 2 Cable |
| Mounting Height: | Max.6m(ceiling Mounted);Max.3m(wall Mounted) |
Rod Antenna Design DC Motion Sensor Dimmable Microwave Movement Sensor
| Function: | Dimming Function |
|---|---|
| Design: | Rod Antenna |
| Operating Voltage: | 20-60VDC |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Operating Temperature: | -20°C~+60°C |
Microwave Movement Sensor 120-277VAC Operated 5.8GHz Frequency For Triproof Light
| Detective Height: | 15M Height/ 49ft |
|---|---|
| Application: | Triproof / Batten Light |
| Life Time: | 50,000 Hours |
| Control: | DIP Switches Or Remote Control |
| Hold Time: | 5s/30s/1min/10min |
Microwave Movement Sensor Slim design Rod Antenna 220-240VAC For Triproof Light
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.400W(Control Gear) Max.800W(Incandescent Lamp) |
| Stand-by Power: | ≤0.5W |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’)for 0.75-1.5mm2 Cable |
| Mounting Height: | Max.6m(ceiling Mounted);Max.3m(wall Mounted) |
For Tripoorf Light Microwave Movement Sensor Detached Design 120~240 ~277VAC
| Input Voltage: | 120~240 ~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Control: | Remote Control Setting |
| Design: | Detached Design |
| Empty Load Voltage: | ≤70V DC |
| Power Factor: | ≥0.9 |

