-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Tri Proof Light Rod Antenna 4 DIP Switch Motion Sensor ON/OFF Function
| Setting: | By Four DIP Switch |
|---|---|
| Warranty: | 5 Years |
| Microwave Power: | <0.3mW |
| Operating Temperature: | -25°C~+60°C |
| Motion Detection: | 0.5~1.5m/s |
Remote 5.8G Light Switch Motion Sensor With Timer Easy Installation
| Hold Time: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min/30min |
|---|---|
| Operating Voltage: | 220~240VAC 50/60Hz |
| Mounting Height: | Max.4.5m(ceiling Mounted) |
| Detection Range: | Max.ø12m(ceiling Mounted) |
| Packaging Requirement: | Bubble Pack, Paper Flat, Outer Carton. |
Dimmable Movement Lighting Control Switch Motion Sensor Energy Saving
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
|---|---|
| Microwave Power: | <0.3mW |
| Approval: | UL, FCC, RoHS |
| IP Rating: | IP20 |
| Detection Angle: | 30°-150° |
Dimmable Energy Saving Light Switches Motion Sensor Ultra Slim Design
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
|---|---|
| Detection Area: | 10%/50%/75%/100% |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microwave Power: | <0.3mW |
| Operating Temperature: | -20°C~+55°C |
Compact Design DIP Switch Setting Control 12V DC Microwave Motion Sensor
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Operating Voltage: | 10-15VDC |
| Output: | 0-10V |
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
| Detection Range: | Max.14m/45.92ft |
Easy Installation Dimmable Motion Sensor Flexible Detection Angle
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Stand-by Power: | <1.5W |
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
| Detection Angle: | 30°-150° |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
High Power Dimmable Motion Sensor Dimmable Pir Sensor For Triproof Light
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Detection Area: | 10%/50%/75%/100% |
| Stand-by Dimming Level: | 10%/20%/30%/50% |
Energy Saving Light Switches Motion Sensor Long Range Microwave Motion Detector
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Microwave Power: | <1mW |
| Design: | Rod Antenna Design |
| Approval: | TUV CE RED |
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
Remote Control Microwave Movement Sensor Rod Antenna Motion Sensor
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Function: | PWM 0-10V Dimming Function |
| Operating Voltage: | 10-15VDC |
| Approval: | CE RoHS |
| Operating Current: | ≥30mA |
Indoor Ceiling Mounted Dimmable Motion Sensor 50 60Hz Compact Design
| Product Name: | Microwave Mition Sensor |
|---|---|
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Interfaces: | 6-pole Pluggable Clamp Terminal (L,N,N,L’,1-10v+,1-10v-)for 0.75-1.5mm2 Cable |
| Mounting Height: | Max.15m(ceiling Mounted) |

