-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Industrial Use UL Sensor For Highbay Light With Aluminium Shade
| Color: | White Or Black |
|---|---|
| Type A: | For Highbay Light With Aluminium Shade |
| Type B: | For Ceiling Mounted |
| Type C: | For UFO Highbay Light |
| Type D: | For Linear Light |
Small Size Highbay DIP Swicth Sensor With UL And FCC Certification
| Color: | White |
|---|---|
| IP: | 20 |
| Installation: | Highbay |
| Size: | Tiny |
| Packaging Details: | Packed in Individual box, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |
Detached Design Dimmable Sensor With UL And FCC Certification
| Packaging Details: | Packed in Individual box, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Standard Models Within 3 Weeks |
| Payment Terms: | D/A, D/P, T/T |
| Supply Ability: | 1-10pcs Samples Within 2-3 Days; Bulk Order Within 28 Days |
| : |
HD409VRH Hign Bay BLE Motion Sensor With Dimmable Function Strong IP Rating
| Color: | White And Black |
|---|---|
| IP: | 65 |
| Function: | Dimmable |
| Control: | Bluetooth And Remote |
| Packaging Details: | Packed in Individual box, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |
Dimming Function PIR Microwave Motion Sensor Long Detection Range
| Hold Time: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min/30min |
|---|---|
| Stand-by Power: | <1W |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| IP Rating: | IP20 |
Small Movement Detectors For Lighting Control , Interior Motion Detector
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
| Stand-by Power: | <1.5W |
| Microwave Power: | <0.3mW |
| Operating Temperature: | -20°C~+55°C |

