-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
UL FCC Certificated Dimmable Microwave Motion Sensor With ON/OFF Function HD402S-6
| Color: | White |
|---|---|
| Setting: | DIP Swtich |
| Function: | ON/OFF |
| Warrabty: | 3 Years |
| Packaging Details: | Packed in Individual box, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |
Compact 12m Microwave Motion Sensor With Automatic On Off Switch
| Microwave Frequency: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Appearance Design: | Planar Antenna Design |
| Mounting Height: | Max.2-5m/6.56-16.40ft |
| Detection Range: | Max.ø12m/39.37ft |
| Apperance Color: | White |
IP65 UFO High Bay Dimmable Occupancy Sensor Automatically ON / OFF Function
| Switching Capacity: | Max,3.0A@120Vac,50/60Hz;Max,2.0A@277Vac,50/60Hz |
|---|---|
| Installation: | 4 Different Designs For Different Applications |
| Operating Voltage: | 120-277VAC,50Hz/60Hz ; 120-240VAC, 50Hz/60Hz |
| Control Way: | Dimming Control |
| Certificate: | UL FCC CE TUV RED SAA |
Compact Design ON OFF Control UL Sensor Microwave Frequency 5.8GHz
| Working Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Detection Area: | 10%/50%/75%/100% |
Waterproof 12m Height Motion Detection Sensor ON OFF Switch Sensor
| Operating Voltage: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A,120Vac; Max.2.0A,277Vac |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Stand-by Power: | <1W |
| Mounting Height: | 12m/39.36ft (ceiling Mounted) |
Unique Microwave Motion Sensor On OFF Control External Microwave Sensor
| Working Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’)for 0.75-1.5mm 2 Cable |
| Stand-by Power: | ≤1W |
| Operating Temperature: | -20°C~+60°C |
On Off Compact Microwave Movement Sensor 5.8GHz Frequency For Ceiling Light
| Working Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Design: | Compact Design |
| Size: | 80.2X36.6X23mm |
| Certificate: | CULus Listed,FCC |
On/ Off Function Microwave Movement Sensor Compact Design For Ceiling Light
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Hold Time: | 5s/1min/5min/10min |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Stand-by Power: | <1W |
On/ Off Control Microwave Movement Sensor Compact Design For Ceiling Light
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Hold Time: | 5s/1min/5min/10min |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Stand-by Power: | <1W |
Wall Mounted On Off Switch Sensor HF Movement Detector TUV Certification
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Detection Area: | 10%/50%/75%/100% |
| Hold Time: | 5s/90s/5min/15min |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |

