-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
CE RoHS Certificate DIP Swith Compact Design For Ceiling Tri-proof Light Fixture
| Operating Voltage: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.100W |
| Stand-by Power: | <0.5W |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal (L,N,N,L’) For 0.75-1.5mm 2 Cable |
| Mounting Height: | Max.6m(ceiling Mounted);Max.3m(wall Mounted) |
Triproof UFO High Bay Motion Sensor Ceiling Mounted For Lighting Control
| Switching Capacity: | Max,3.0A@120Vac,50/60Hz;Max,2.0A@277Vac,50/60Hz |
|---|---|
| Installation: | 4 Different Designs For Different Applications |
| Operating Voltage: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
| Function: | ON/OFF, Could Be Dimmable |
| Certificate: | CE UL FCC RED |
DIP Switch Control Dimming UL Sensor Waterproof Motion Detector
| Switching Capacity: | Max,3.0A@120Vac,50/60Hz;Max,2.0A@277Vac,50/60Hz |
|---|---|
| Installation: | 4 Different Designs For Different Applications |
| Control Line: | Black L In,White N,Red L' Out |
| Stand-by Power: | ≤1W |
| Function: | On/off Version |
Microwave IP20 DALI Motion Sensor Operating Voltage 120V 277VAC
| Operating Voltage: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max,3.0A@120Vac,50/60Hz; Max,2.0A@277Vac,50/60Hz |
| Control Method: | On/off / 1-10V Dimming |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Certificate: | CE |
Lighting Occupancy Dimmable Motion Sensor 120VAC 277VAC Input Voltage
| Input Voltage: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Stand-by Power: | Less Than Or Equal To 1w |
| Function: | 1-10v Dimming/ On/Off /remote Control |
| Warranty: | 5 Years |
| Operating Temperature: | -30°C~+70°C |
Dimmable Ceiling Mounted Motion Sensor 120VAC 277VAC Operating Voltage
| Input Voltage: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Color: | White Appearance With The Separation Of The Head |
| Switch Capacity: | Max.3.0A@120Vac;Max.2.0A@277Vac |
| Warranty: | 5 Years |
| Mounting Height: | Max2.5-6m/8.2-19.68ft |
Detached Microwave High Bay Motion Sensor Remote Control Setting
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max,3.0A@120Vac,50/60Hz; Max,2.0A@277Vac,50/60Hz |
| Mounting Height: | 8-15m /26.25-49.2ft |
| Operating Temperature: | -30°C~+70°C |
| Microwave Power: | <0.3mW |
120VAC 277VAC IP20 6m Indoor Motion Sensor For Office Corridor
| Dimming Control: | Dimming +ON/OFF Function |
|---|---|
| Operating Voltage: | 120-277VAC 50/60Hz |
| Stand-by Power: | <1W |
| Mounting Height: | Max.6M |
| Operating Temperature: | -20℃ ~ +55℃ |
White Cover Microwave Dimmable Sensor For Office Commercial Lighting
| Working Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’)for 0.75-1.5mm 2 Cable |
| Function: | On Off Switch Sensor |
| Design: | Compact Design |
Dimming 5.8GHz LED Security Lights Sensor HD402V Indoor Motion Sensor
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
| Function: | On/off+dimming |
| Interfaces: | 7-pole Pluggable Clamp Terminal (L,N,N,L’,1-10v+,1-10v-,SNYC) For 0.75- 1.5mm 2 Cable |
| Detection Angle: | 30°-150° |

