-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
White Cover Outdoor Microwave Motion Sensor With 150° Detection Angle
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz ±75MHz |
| Operating Temperature: | -20°C~+60°C |
| Size: | 80.2*36.6*23mm |
DIP Switch Dimmable Motion Sensor Remote Control For High Bay Light
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz OR 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | UL FCC TUV SAA CE RED RoHS |
| Function: | Dimming Function ,DIP Switch And Remote Control |
| Warranty: | 5 Years |
| Color: | White And Black(version B Only Black) |
Ceiling Light Fixture Sensor DIP switch 120VAC Operated 5.8GHz Frequency
| Working Voltage: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.100W |
| Stand-by Power: | <0.5W |
| Function: | ON-OFF Control |
| IP Rating: | IP20 |
120-277 V AC Microwave Switch Occupancy Sensor Commercial High Sensitivity
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Stand-by Power: | ≤1W |
| Detection Angle: | 30°-150° |
| Operating Temperature: | -20°C~+60°C |
UL FCC 1V 10V Dimmable Motion Sensor Planner Antenna DIP Switch
| Input Voltage: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Stand-by Power: | Less Than Or Equal To 1w |
| Size: | 103*45*31mm |
| Warranty: | 5 Years |
| Operating Temperature: | -20°C~+55°C |
5.8GHz Microwave Dimmable Occupancy Sensor White Linear Appearance
| Input Voltage: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Stand-by Power: | Less Than Or Equal To 1w |
| Size: | 162.6*32.4*31.3mm |
| Warranty: | 5 Years |
| Operating Temperature: | -20°C~+55°C |
Plastic Cover 5.8G Dimmable Motion Sensor Ceiling Light Type
| Item Type: | Ceiling Light |
|---|---|
| Input Voltage(v): | AC 120-277 |
| Working Lifetime(hour): | 50000 Hours |
| Working Temperature(℃): | -20°C~+60°C |
| Application: | Basement Parking, Underpass,Corridor, Staircase |
1-10V Dimmable Motion Sensor 120-277VAC Input Voltage Rod Antenna Easy Installation
| Input Voltage: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Stand-by Power: | Less Than Or Equal To 1w |
| Size: | 162.6*32.4*36.1mm |
| Warranty: | 5 Years |
| Operating Temperature: | -20°C~+55°C |
IP20 Temperature DIP Switch sensor Long Detection Distance Version 5.8GHz Frequency
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Detection Angle: | 30°-150° |
| Design: | Compact Design |
| IP Rating: | IP20 |
Dimmable 5.8GHz Motion Detection Sensor Interior Room Motion Sensor
| Product Name: | Microwave Mition Sensor |
|---|---|
| Operating Voltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Interfaces: | 6-pole Pluggable Clamp Terminal (L,N,N,L’,1-10v+,1-10v-)for 0.75-1.5mm2 Cable |
| Working Temperature: | -20°C~+55°C |

