-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Microwave Movement Dimmable Motion Sensor Small With SYNC Interface
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Operating Voltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Stand-by Power: | <1W |
| IP Rating: | IP20 |
| Detection Angle: | 30°-150° |
Stand By Power 1W Microwave Motion Sensor Dimmable For Tri Proof Light
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Approval: | UL RoHS FCC |
| Operating Temperature: | -20°C~+55°C |
| Detection Area: | 10%/50%/75%/100% |
| IP Rating: | IP 20 |
Power 0.3mW Microwave Motion Sensor DIP Switch Setting Control
| Operating Voltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Detection Area: | 10%/50%/75%/100% |
| Microwave Power: | <0.3mW |
| Detection Angle: | 30°-150° |
| IP Rating: | IP20 |
Dimmable By 1-10V Microwave Movement Sensor Dual PD For Panel Light Photocell advance
| Product Name: | Microwave Mition Sensor |
|---|---|
| Application: | Triproof / Ceiling Light |
| Warranty: | 5 Years |
| Control: | Remote Control Setting |
| Mounting Height: | Max.6m(ceiling Mounted);Max.3m(wall Mounted) |
IP20 DIP Switch Occupancy Sensor For Warehouse Car Parking Lihgt
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20°C~+55°C |
| Function: | On/off+dimming Function |
| IP Rating: | IP20 |
| Warranty: | 5 Years |
DIP Switch Setting Control Dimmable Motion Sensor High Frequency 5.8GHz
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Detection Area: | 10%/50%/75%/100% |
| Stand-by Dimming Level: | 10%/20%/30%/50% |
| Microwave Power: | <0.3mW |
| Life Time: | 50000hours |
Wall Mounted Outdoor Microwave Sensor Adjustable Detection Area Via DIP Switch
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’)for 0.75-1.5mm 2 Cable |
| Detection Angle: | 30°-150° |
| Operating Temperature: | -20°C~+60°C |
High Frequency 5.8GHz BLE Motion Sensor Microwave Movement Detector
| Apperance Color: | White Or Black |
|---|---|
| Mounting Height: | Max.15m/49.2ft |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz ± 75MHz |
| Detection Range: | Max.ø16m/52.48ft |
| Operating Voltage: | American Version:120-277VAC,Europe Version:12-240VAC |
Bluetooth Highbay Microwave Motion Sensor Master Slave Control 120-277VAC
| Operating Voltage: | 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Mounting Height: | Max.12M/39.36ft |
| Control Setting: | HAISEN APP |
| IP Rating: | IP20 |
| Packaging Details: | Packed in Bubble Bag, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |
Dimmable 120VAC 277VAC Microwave Movement Detector IP20 Rating
| Detection Area: | 10%/50%/75%/100% |
|---|---|
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Microwave Power: | <0.3mW |
| Detection Angle: | 30°-150° |

