-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Wide Pressure 120VAC 60Hz ON OFF Sensor Control Motion Compact Size
| Voltage: | 120VAC 60Hz |
|---|---|
| Control Mode: | ON/OFF |
| Connection Type: | Amphenol Connector (L,N,N,L') |
| Switching Capacity: | 300W(Impedance Load),100W(capacitive Load) |
| Mounting Height: | 2-5m (ceiling Mounted) |
Compact Light On Off Sensor Radius 9.84 - 19.68ft Detection Range Ceiling Mounted
| Operating Voltage: | 120VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.100W |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Stand-by Power: | <0.5mW |
| Mounting Height: | 2.5-5m/8.2-16.4ft (ceiling Mounted) |
Daylight Mode Light On Off Sensor For Ceiling Triproof Panel Light
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac;Max.2.0A@277Vac |
| Stand-by Power: | <0.5W |
| Mounting Height: | Max.4.5m(ceiling Mounted);Max.3m(wall Mounted) |
| Detection Range: | Max.ø12m(ceiling Mounted);Max.10m(wall Mounted) |
IP20 Light On Off Sensor Daylight Sensor Planar Antenna Compact Size For Panel Light
| Input Voltage: | 220~240VAC/120-277VAC 50Hz60Hz |
|---|---|
| Certificate: | CE SAA RoHS RED TUV |
| Stand-by Power: | ≤1W |
| Hold Time: | 5s/30s/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Size: | 73.6mm In Diameter |
HD401S 120V 277V AC On Off Switch Sensor For Ceiling Light
| Input Voltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | UL FCC RoHS |
| Switching Capacity: | Max3.0A@120vac;Max2.0A@277vac |
| Function: | ON/OFF Sensor |
| Warranty: | 5 Years |
120VAC Operated ON OFF Switch Sensor For Ceiling Triproof Light
| Operating Voltage: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.100W |
| Stand-by Power: | <0.7W |
| Detection Area: | 50%/100% |
| Hold Time: | 5s/60s/5min/10min |
ON/OFF Control Microwave Motion Sensor 120VAC Operated For Ceiling/Triproof Light
| Operating Voltage: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.100W |
| Function: | On Off Switch Sensor |
| Mounting Height: | 2.5-4.5m(ceiling Mounted) |
| Detection Range: | Max.ø12m(ceiling Mounted) |
White Color On Off Switch Sensor 30° - 150° Wide Detection Angle With Simple Structure
| Operating Voltage: | 120-240 VAC 50/60Hz;120-277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
| Function: | On/off |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’) For 1.5mm2 Cable |
| Detection Angle: | 30°-150° |
CE Approved On Off Switch Sensor Compact Design 120-277VAC For Ceiling Light
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Hold Time: | 5s/1min/5min/10min |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
Remote Control Setting On Off Switch Sensor Columnar Antenna Design
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac;Max.2.0A@277Vac |
| Stand-by Power: | <0.5W |
| Mounting Height: | Max.4.5m(ceiling Mounted);Max.3m(wall Mounted) |
| Detection Range: | Max.ø12m(ceiling Mounted);Max.10m(wall Mounted) |

