-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Indoor Light Microwave Dimmable Motion Sensor LED Linear Highbay For Surface Mounting
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz OR 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | UL FCC TUV SAA CE RED RoHS |
| Function: | ON/OFF Function ,1-10v Dimming And Remote Control |
| Warranty: | 5 Years |
| Color: | White And Black(version B Only Black) |
Indoor Microwave 5.8GHz DALI Motion Sensor Dimmable Planar Antenna
| Mounting Height: | Max8m/26.24ft |
|---|---|
| Stand-by Power: | Less Than Or Equal To 1w |
| Input Voltage: | 120-240VAC 50Hz/60Hz |
| Color: | White Appearance With Planar Antenna |
| Function: | 1-10v Dimming/ On/Off |
Separate Design 0.3mW Microwave Motion Sensor For LED Security Lights
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
| Function: | On/off+dimming |
| Interfaces: | 6-pole Pluggable Clamp Terminal (L,N,N,L’,1-10v+,1-10v-) For 0.75- 1.5mm 2 Cable |
| Detection Angle: | 30°-150° |
6 Switch Codes Setting 5.8G Dimmable Motion Sensor For Ceiling Light
| Usage: | Ceiling Light,circul Light |
|---|---|
| Theory: | Principle Of Doppler Effect |
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
| Detection Range: | Radius, 3-6m/9.84-19.68ft (ceiling Mounted) |
| Hf System: | 5.8G |
Round Dimmable Motion Sensor 5.8GHz Microwave Motion Detacted Suitable Panel Light
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | CE RoHS TUV RED SAA |
| Appearance: | Ultrathin White Round |
| Function: | ON/OFF Function、dimming Fuction And Remote Control |
| Warranty: | 5 Years |
Wide Detection Area Remote Control Motion Sensor For Ceiling Light
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’)for 0.75-1.5mm 2 Cable |
| Installation Size: | 80.2X36.6X23mm |
| Life: | 50000h |
5.8GHz Microwave Motion Detector Sensor Dimmable For Indoor Stadium
| Function: | Master-slave Grouping Function |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Mounting Height: | Max.12m/39.36ft(ceiling Mounted) |
| Detection Distance: | Diameter 14m/45.92ft Max. |
| Operating Voltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
Remote Control Small 120VAC Microwave Light Sensor Planar Antenna Design
| Microwave Frequency: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Appearance Design: | Planar Antenna Design |
| Mounting Height: | Max.2-5m/6.56-16.40ft |
| Detection Range: | Max.ø12m/39.37ft |
| Apperance Color: | White |
50 60Hz Lighting Control Switch Motion Sensor 120VAC 5.8GHz Frequency
| Working Voltage: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’)for 0.75-1.5mm 2 Cable |
| Design: | Super Compact Design |
| Warrnty: | 5 Years |
| Life Time: | 50,000 Hours |
Smart Microwave Movement Sensor 120-277V AC Operated 50 60Hz Frequency
| Working Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Stand-by Power: | ≤1W |
| Mounting Height: | Max.6m(ceiling Mounted),Max.3m(wall Mounted) |
| Detection Range: | Max.14m(ceiling Mounted),Max.10m(wall Mounted) |

