-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Wall Mounted On Off Switch Sensor Microwave Movement Detectors High Efficiency
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Hold Time: | 5s/1min/5min/10min |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
On-Off Control Detachable Microwave Motion Sensor With CE Approval 5 Years Warranty
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Microwave Power: | <0.3mW |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L?for 0.75-1.5mm2 Cable |
IP20 Daylight Motion Sensor ON OFF Switch Optional Detection Range
| Input Voltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | UL FCC RoHS |
| Mounting Height: | Max. 12M |
| Function: | ON/OFF Sensor |
| Switching Capacity: | Max3.0A@120vac;Max2.0A@277vac |
Detached 0.3mW Automatic On Off Light Sensor Remote Control Setting
| Input Voltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | CE RoHS |
| Mircowave Power: | <0.3mW |
| Function: | ON/OFF Sensor |
| Mounting Height: | Max. 6M |
120VAC Ceiling Mounted Motion Sensor Microwave With Dip Switch
| Operating Voltage: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
| Function: | On/off |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’) For 1.5mm2 Cable |
| Detection Angle: | 30°-150° |
120V 277V Motion Sensor ON OFF Switch For Ceiling Tri Proof Light
| Operating Voltage: | 120-277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
| Function: | On/off |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’) For 1.5mm2 Cable |
| Detection Angle: | 30°-150° |
Remote Control Microwave Motion Sensor 120-277VAC Rod Antenna With 5 Years Warranty
| Input Voltage: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Stand-by Power: | ≤0.5W |
| Switching Capacity: | Max.3.0A,120VAC;Max.2.0A,277VAC |
| Hold Time: | 5s/30s/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Disable |
5.8GHz Compact Motion Sensor ON OFF Switch For Ceiling Light
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’)for 0.75-1.5mm 2 Cable |
| Mounting Height: | Max.6m(ceiling Mounted),Max.3m(wall Mounted) |
| Detection Range: | Max.ø14m(ceiling Mounted),Max.10m(wall Mounted) |
Detach Design Microwave Security Sensors 120 - 277V Controlled By Remote Controller
| Operating Voltage: | 120-277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
| Function: | On/off |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’) For 1.5mm2 Cable |
| Detection Angle: | 30°-150° |
DIP Switch Automatic Light On Off Motion Sensor Environment Friendly
| Function: | On Off Switch Sensor |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Design: | Compact Design |
| Mounting Height: | Max.6m(ceiling Mounted),Max.3m(wall Mounted) |
| Detection Range: | Max.ø14m(ceiling Mounted),Max.10m(wall Mounted) |

