-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Microwave IP20 0.5W Motion Sensor ON OFF Switch Columnar Antenna Design
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
| Stand-by Power: | <0.5W |
| Mounting Height: | Max.4.5m(ceiling Mounted);Max.3m(wall Mounted) |
| Detection Range: | Max.ø12m(ceiling Mounted);Max.10m(wall Mounted) |
Industrial Dimmable Motion Sensor 4 Pole Press - In Terminal For Most Luminaires
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’)for 0.75-1.5mm 2 Cable |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Certificate: | CULus Listed,FCC |
Ceiling Light 120V 277VAC Motion Sensor ON OFF Switch Compact Design
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Hold Time: | 5s/1min/5min/10min |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
220VAC 240VAC 50Hz 60Hz Microwave Motion Sensor Rod Antenna Type
| Microwave Frequency: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Appearance Design: | Rod Antenna Design |
| Mounting Height: | Max.4m/13.12ft |
| Detection Range: | Max.ø12m/39.36ft |
| Apperance Color: | White |
Round Ceiling Light Motion Sensor ON OFF Switch Innovative Design
| Operating Voltage: | 120~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Microwave Power: | <1mW |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’) For 0.75-1.5mm2 Cable |
| Mounting Height: | Max.6m(ceiling Mounted);Max.3m(wall Mounted) |
CE Approved Super 120VAC Microwave Movement Sensor DIP Switch Control
| Operating Voltage: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.100W |
| Stand-by Power: | <0.5W |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal (L,N,N,L’) For 0.75-1.5mm 2 Cable |
| Mounting Height: | Max.6m(ceiling Mounted);Max.3m(wall Mounted) |
Rod Antenna 120VAC 277VAC Microwave PIR Sensor CE RoHS Certificated
| Stand-by Dimming Level: | 10%/20%/30%/50%c |
|---|---|
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Stand-by Power: | <1W |
| IP Rating: | IP20 |
Compact Design 120VAC Microwave Sensor For Ceiling Triproof Light
| Operating Voltage: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.100W |
| Stand-by Power: | <0.5W |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal (L,N,N,L’) For 0.75-1.5mm 2 Cable |
| Mounting Height: | Max.6m(ceiling Mounted);Max.3m(wall Mounted) |
Energy Saving Microwave Motion Sensor With Flexible 150° Detection Angle
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
|---|---|
| Stand-by Power: | <1W |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’)for 0.75-1.5mm2 Cable |
| Mounting Height: | Max.6m(ceiling Mounted);Max.3m(wall Mounted) |
IP20 Detached DALI Multi Sensor On Off Switch 50000 Hours Life Time
| Operating Voltage: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Control Method: | On/off / 1-10V Dimming |
| Certificate: | CE |
| IP Rating: | IP20 |
| Mounting Height: | Max.6M |

