-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
IP65 Bluetooth PIR Motion Sensor Intelligent Movement Detecting
| Operating Voltage: | 120-240VAC 50/60Hz ; 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Stand-by Power: | ≤1.5W |
| Mounting Height: | Max.15M/49.2ft |
| Detection Range: | Max.16M/52.48ft |
| Operating Temperature: | -35℃ ~ +55℃ |
Wireless Dimmable HF UL Sensor 30 Degree 150 Degree Detection Angle
| Function: | Dimming Function |
|---|---|
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Detection Angle: | 30°-150° |
Waterproof Small Microwave Movement Sensor Long Range Innovative Design
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Hold Time: | 5s/1min/5min/10min |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Stand-by Power: | <1W |
5.8GHz High Frequency Dimmable Occupancy Sensor For UFO LED Highbay Light
| Microwave Frequency: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Mounting Height: | Max.15m/49.2ft |
| Detection Range: | Max.ø16m/52.48ft |
| Apperance Color: | White Or Black |
| Operating Voltage: | 120-277VAC,50/60Hz |
Indoor Microwave Movement Sensor Remote Control Microwave Pir Detector
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac;Max.2.0A@277Vac |
| Function: | Remte Control |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Mounting Height: | Max.4.5m |
120V 240VAC Microwave Motion Sensor Driver Remote Control Setting
| LED Driver: | 20W Isolated LED Driver |
|---|---|
| Certificate: | CE SAA |
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Input Power: | 25W(Max.) |
| Input Current: | 0.4A Max. |
Light Switches Dimmable Motion Sensor Remote Control Setting suitable for panel light
| Product Name: | Microwave Mition Sensor |
|---|---|
| Application: | LED Panel Light |
| Warranty: | 5 Years |
| Control: | Remote Control Setting |
| Mounting Height: | Max.6m(ceiling Mounted);Max.3m(wall Mounted) |
Detechable Microwave Movement Sensor Easy Assembly 4 Pole Press In Terminal
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Mounting Height: | 2.5-4.5m(ceiling Mounted) |
| Detection Range: | Max.ø12m(ceiling Mounted) |
| Life Time: | 50,000 Hours |
0-10V Dimming Function Microwave Sensor With Detached Design
| Color: | White |
|---|---|
| Design: | Detached With Mainbody And Sensor Head |
| Function: | 0-10V Dimming |
| Control: | Remote Control / DIP Switches |
| Packaging Details: | Packed in Bubble Bag, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |
UL FCC RoHS Approved Dimming Motion Sensor For Lighting Control
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Operating Voltage: | 120-277 VAC 50/60Hz |
| Stand-by Power: | <1W |
| Detection Area: | 10%50%75%100% |
| Microwave Power: | <0.3mW |

