-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Daylight Mode Light On Off Sensor For Ceiling Triproof Panel Light
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac;Max.2.0A@277Vac |
| Stand-by Power: | <0.5W |
| Mounting Height: | Max.4.5m(ceiling Mounted);Max.3m(wall Mounted) |
| Detection Range: | Max.ø12m(ceiling Mounted);Max.10m(wall Mounted) |
LED Driver Microwave Switch Occupancy Sensor Motion Detector Sensor
| Input Voltage: | 120~240 ~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Input Current: | 0.7A Max |
| Input Power: | 65W Max |
| Function: | Dimmable LED Driver And Sensor |
| Warranty: | Normally 3 Years, Could Be 5 Years |
150° Detection Angle On Off Switch Sensor Wall Mounted Ceiling Movement Sensor
| Product Name: | Microwave Mition Sensor |
|---|---|
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Switching Capacity: | Max.100W |
| Stand-by Power: | ≤0.5W |
| Detection Area: | 50%/100% |
Detached Design LED Driver Sensor Remote Control 120-240V AC For Tripoorf Light
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Input Current: | 0.30A Max |
| Input Power: | 70W Max |
| Design: | Detached Design |
| Warranty: | Normally 3 Years, Could Be 5 Years |
Wall Mounted 36W LED Driver Sensor 50 60Hz 5.8 GHz Microwave Frequency
| Function: | Dimmable LED Driver And Sensor |
|---|---|
| Control: | Remote Control Setting |
| Design: | Detached Design |
| Input Voltage: | 120~240 ~277VAC 50/60Hz |
| Warranty: | Normally 3 Years, Could Be 5 Years |
LED Constant Current Driver Interior Motion Detector Easy Installation
| Operating Temperature: | -20°C~50°C Tc: 85°C |
|---|---|
| Detection Range: | Max.ø14m/45.92ft |
| Output LED Power: | 23-36W |
| Warranty: | 3 Years |
| Control: | Remote Control Setting |
Automatic Motion Detected Illuminated On Off Switch Remote Control For Highbay Light
| Input Voltage: | 120~277VAC 50Hz60Hz |
|---|---|
| Detection Area: | 25%/50%/75%/100% |
| Stand-by Power: | ≤0.5W |
| Hold Time: | 5s/30s/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Appearance: | Black Translucent Shell |
IP20 Light On Off Sensor Daylight Sensor Planar Antenna Compact Size For Panel Light
| Input Voltage: | 220~240VAC/120-277VAC 50Hz60Hz |
|---|---|
| Certificate: | CE SAA RoHS RED TUV |
| Stand-by Power: | ≤1W |
| Hold Time: | 5s/30s/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Size: | 73.6mm In Diameter |
DC Motion Microwave Switch Occupancy Sensor 15m Highbay Installation
| Stand-by Period: | 0s/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
|---|---|
| Stand-by Dimming Level: | 10%/20%/30%/50% |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Operating Voltage: | 12 VDC |
| Approval: | CE RoHS |
LED Driver Motion Detection Sensor Ultra - Slim Sensor Switch Occupancy Sensor
| Output LED Power: | Max. 36W |
|---|---|
| EMC Standard: | EN55015 |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
| Warranty: | 3 Years |

