-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
IP65 15m Waterproof High Bay Dimmable Motion Sensor Remote Control Setting
| Switching Capacity: | Max.400W(120-220Vac); Max.800W(220-240Vac) |
|---|---|
| Installation: | 4 Different Designs For Different Applications |
| Operating Voltage: | 120-240VAC, 50Hz/60Hz |
| Control Way: | Dimming Control |
| Certificate: | UL FCC CE TUV RED SAA |
Waterproof Dimmable Occupancy Sensor Ceiling Mount Outdoor Motion Sensor
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
|---|---|
| Operating Voltage: | 10-15VDC |
| Stand-by Dimming Level: | 10%/20%/30%/50% |
| Output: | PWM/0-10V |
| Detection Area: | 25%/50%/75%/100% |
LED Driver Dimmable Motion Sensor Remote Control For Tri - Proof Light Fixture
| Detection Area: | 25%/50%/75%/100% |
|---|---|
| Hold Time: | 5s/30s/1min/3mib/5min/10min/20min/30min |
| Empty Load Voltage: | ≤70V DC |
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz |
| IP Rating: | IP 20 |
Remote Control 0-10V Dimmable Sensor For 15m Highbay Installation
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
|---|---|
| Operating Current: | ≤25mA |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/ Disable |
| Operating Voltage: | 12 VDC |
| Mounting Height: | Max.15m/49.2ft |
High Frequency 5.8GHz Daylight Motion Sensor LED Driver Easy Installtion
| Detection Area: | 25%/50%/75%/100% |
|---|---|
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Empty Load Voltage: | ≤70V DC |
| Warranty: | 3 Years |
| EMC Standard: | EN55015 |
50 60Hz Lighting Control Switch Motion Sensor 120VAC 5.8GHz Frequency
| Working Voltage: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’)for 0.75-1.5mm 2 Cable |
| Design: | Super Compact Design |
| Warrnty: | 5 Years |
| Life Time: | 50,000 Hours |
Automatic daylight motion sensor Long Detection area For High Bay Light
| Function: | On/off Function |
|---|---|
| Operating Voltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Detection Area: | 100%/75%/50%/25% |
| Operating Temperature: | -20°C~+60°C |
| IP Rating: | IP20 |
Indoor Light IP20 Microwave Motion Detector Microwave Remote Control
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Function: | On/off Function |
| Installation: | Installed Inside Lamps |
| Operating Voltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Operating Temperature: | -20°C~+60°C |
220 - 240VAC On Off Switch Sensor Without Housing For Built In Installation
| Operating Voltage: | 220-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | 220V, 100W |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Detection Angle: | 30-150°(Without The Glass) |
| Detection Range: | Max.8-10x6m(øxH) |
Memory Apply Universal Smart Remote Control For Motion Detector
| Product Name: | Microwave Mition Sensor |
|---|---|
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Stand-by Power: | ≤0.5W |
| Detection Area: | 50%/100% |
| Operating Temperature: | -20°C~+60°C |

