-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Detechable Microwave Movement Sensor Easy Assembly 4 Pole Press In Terminal
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Mounting Height: | 2.5-4.5m(ceiling Mounted) |
| Detection Range: | Max.ø12m(ceiling Mounted) |
| Life Time: | 50,000 Hours |
Round Dimmable Motion Sensor 5.8GHz Microwave Motion Detacted Suitable Panel Light
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | CE RoHS TUV RED SAA |
| Appearance: | Ultrathin White Round |
| Function: | ON/OFF Function、dimming Fuction And Remote Control |
| Warranty: | 5 Years |
Energy Saving Light Switches Dimmable Motion Sensor 200W IP20 5 Years Warranty
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | CE RoHS TUV RED SAA |
| Max. Load: | Max.200W |
| Function: | ON/OFF Function、dimming Fuction And Remote Control |
| Warranty: | 5 Years |
Indoor Light Microwave Dimmable Motion Sensor LED Linear Highbay For Surface Mounting
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz OR 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | UL FCC TUV SAA CE RED RoHS |
| Function: | ON/OFF Function ,1-10v Dimming And Remote Control |
| Warranty: | 5 Years |
| Color: | White And Black(version B Only Black) |
Detached 0.3mW Automatic On Off Light Sensor Remote Control Setting
| Input Voltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | CE RoHS |
| Mircowave Power: | <0.3mW |
| Function: | ON/OFF Sensor |
| Mounting Height: | Max. 6M |
0-10V Microwave Sensor φ39.1*8mm(H) Module for UFO Max. 10m High
| Operating Voltage: | 10-15VDC |
|---|---|
| Operating Current: | <30mA |
| Output: | Dim 0-10V |
| Detection Range: | Max,ø14m/45.92ft (ceiling Mounted) |
| Mounting Height: | Max.10m/32.81ft (ceiling Mounted) |
Dimming Function DC Motion Sensor Easy Installation High Frequency 5.8GHz
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Control: | Remote Control |
| Approval: | CE RoHS |
| Detection Area: | 25%/50%/75%100% |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
HBP-001AL Bluetooth Controled PIR Sensor 12VDC Tiny Body With Bi-Level Dimmable Function
| Color: | White |
|---|---|
| Control: | Bluetooth Or Remote |
| Function: | Dimming |
| Items: | Wireless Motion Sensor |
| Packaging Details: | Packed in Individual box, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |
ON/OFF Control Microwave Motion Sensor 120VAC Operated For Ceiling/Triproof Light
| Operating Voltage: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.100W |
| Function: | On Off Switch Sensor |
| Mounting Height: | 2.5-4.5m(ceiling Mounted) |
| Detection Range: | Max.ø12m(ceiling Mounted) |
Remote Control Microwave Motion Sensor 120-277VAC Rod Antenna With 5 Years Warranty
| Input Voltage: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Stand-by Power: | ≤0.5W |
| Switching Capacity: | Max.3.0A,120VAC;Max.2.0A,277VAC |
| Hold Time: | 5s/30s/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Disable |

