-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Microwave Power 0.3mW DC Motion Sensor Dimmable Priority Long Range
| Dim Output: | Dim 1-10v |
|---|---|
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Microwave Power: | <0.3mW |
| Motion Detection: | 0.5~1m/s |
| Stand-by Consumption: | <30mA (Power Consumption) |
Wire Crystal Head DC Motion Sensor Compact Size Remote Control Setting
| Output: | 5V PWM/5V TTL |
|---|---|
| Connector: | 4pin Crystel Head |
| Size: | 51*24.4*14mm |
| Wire Length: | Excluding Terminal Length 525mm |
| Motion Detection: | 0.5~1.5m/s |
Separate Design 200W DALI Motion Sensor Plastic Casing Texture
| Operating Temperature: | -20°C~+60°C |
|---|---|
| Texture: | Plastic Casing |
| Usage: | Can Be Used For Tri-proof Light,ceiling Light And Battenlight |
| Output: | Max.200W |
| Operating Voltage: | 120~240 VAC 50/60Hz |
15m High Altitude Install 12VDC Input Remote Control Motion Sensor
| Size: | 51*24.4*14mm |
|---|---|
| Mounting Height: | 15m High Installation |
| Function Setting: | By Remote Control |
| Input: | 12VDC |
| Output: | 0-10v |
HD02R HD03R APP Control BLE Motion Sensor Radius 4m 6m Detection Range
| Control Method: | ON/OFF 0-10Vdimming (Sync With Bluetooth APP) |
|---|---|
| Output Peak: | ≥3500mV |
| Infrared Wavelength: | 5-14um |
| Remote Control: | HD02R, HD03R ,APP |
| Engine Time: | 45±5s |
Plug And Play Structure Dimming DC Motion Sensor Easy For Install
| Design: | PLUG&PLAY Structure |
|---|---|
| Function: | Daylight Priority |
| IP Rating: | IP 65 |
| Dimming Mode: | Add And Subtract The Dimmer |
| Mounting Height: | 15m/49.4ft(ceiling Mounted) |
30Lux Disable Automatic Light Motion Sensor Ceiling Mounted Type
| Input Voltage: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | CE SAA RoHS RED TUV |
| Switching Capacity: | Max.100W |
| Daylight Threshold: | 30Lux/Disable |
| Size: | 60.6*35.5*25.1mm |
Compact Size 7-12VDC Input 5v PWM Output Microwave Motion Sensor
| Control Method: | 5V PWM/ON,OFF |
|---|---|
| Microwave Frequency: | 5.835GHz-5.875GHz |
| Detection Area: | Very Near/Near/Medium/Far |
| Hold Time: | OFF/30s/10min/30min |
| Daylight Threshold: | OFF/ Over Cast/Dusk/Night |
Wire Length 60mm 10.5-15V Dimmable DC Motion Sensor Compact Size
| Output: | 0-10v |
|---|---|
| Detection Angle: | 360°(ceiling Mounted) |
| Operating Current: | <30mA |
| Detection Area: | Narrow / Wide |
| Working Temperature: | -40~80℃ |
Long Range 5V TTL DC Motion Sensor Remote Control 12VDC Operated
| Output: | 5V PWM/5V TTL |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20°C~+55°C |
| Operating Current: | 30mA±5% |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Operating Voltage: | 12VDC |

