-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Dimmable Ceiling Mounted Motion Sensor 120VAC 277VAC Operating Voltage
| Input Voltage: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Color: | White Appearance With The Separation Of The Head |
| Switch Capacity: | Max.3.0A@120Vac;Max.2.0A@277Vac |
| Warranty: | 5 Years |
| Mounting Height: | Max2.5-6m/8.2-19.68ft |
Tri Proof Light IP20 Microwave Motion Sensor With ON OFF Function
| Mounting Height: | 2.5-6m/8.2-19.68ft(cceiling Mounted) |
|---|---|
| Max. Load: | Max.200W |
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Warranty: | 5 Years |
| Function: | ON/OFF Function、dimming Fuction And Remote Control |
Detached IP20 Remote Control Motion Sensor Mounting Height Max 6m
| Control Mode: | Surport Remote Control Settings |
|---|---|
| Appearance: | Leaner Design With Remote Control |
| Size: | Main Body:269.6*30*21mm;Separation:51*24.4*14mm |
| Mounting Height: | Max.6m (ceiling Mounted) |
| IP Rating: | IP20 |
Planar Antenna 10Lux 50Lux Motion Sensor On Off Switch
| Function Setting: | By Remote Control(HD03R) |
|---|---|
| Microwave Power: | <0.3mW |
| Motion Detection: | 0.5~1.5m/s |
| Detection Range: | Radius, 2-6m/6.56-19.68ft (ceiling Mounted) |
| Mounting Height: | 2.5-6m/6.56-19.68ft (ceiling Mounted) |
Lighting Occupancy Dimmable Motion Sensor 120VAC 277VAC Input Voltage
| Input Voltage: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Stand-by Power: | Less Than Or Equal To 1w |
| Function: | 1-10v Dimming/ On/Off /remote Control |
| Warranty: | 5 Years |
| Operating Temperature: | -30°C~+70°C |
Wire Length 300mm 12V DC Motion Sensor For LED Tube Triproof Light
| Parameters Setting: | By Remote Control |
|---|---|
| Motion Detected: | 0.5~1m/s |
| Power Supply: | 10.5-15VDC(Supply Current > 50mA) |
| Warranty: | 5 Years |
| Wire Color: | Cable Length 300mm , Black 12V,Purple DIM+, Yellow DIM |
Light Switches Dimmable Motion Sensor Remote Control Setting suitable for panel light
| Product Name: | Microwave Mition Sensor |
|---|---|
| Application: | LED Panel Light |
| Warranty: | 5 Years |
| Control: | Remote Control Setting |
| Mounting Height: | Max.6m(ceiling Mounted);Max.3m(wall Mounted) |
Isolated Solution Microwave Dimmable Motion Sensor For Tri Proof Lamps
| Stand-by Power Consumption: | Less Than Or Equal To 1W(230Vac) |
|---|---|
| Working Temperature: | -20°C~55°C |
| Output LED Power: | Max.75W |
| Floating Voltage: | ≤60V |
| Output Control Mode: | Turn-off/Dimming |
Dial Code On The Back 12VDC Motion Sensor Automatic Control Liner Design Easy To Install
| Wire: | RED(12VDC Input) / BLACK(GND) / YELLOW(0-10V OUTPUT) |
|---|---|
| Parameter Set: | Dip Switch Or Remote Control |
| Size: | L*W*H:85*22.3*24.5MM |
| Output: | 0-10v Dimming |
| Stand-by Period: | 0s/30s/20min/+∞ |
120V 240VAC Microwave Motion Sensor Driver Remote Control Setting
| LED Driver: | 20W Isolated LED Driver |
|---|---|
| Certificate: | CE SAA |
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Input Power: | 25W(Max.) |
| Input Current: | 0.4A Max. |

