-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Separate Design 0.3mW Microwave Motion Sensor For LED Security Lights
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
| Function: | On/off+dimming |
| Interfaces: | 6-pole Pluggable Clamp Terminal (L,N,N,L’,1-10v+,1-10v-) For 0.75- 1.5mm 2 Cable |
| Detection Angle: | 30°-150° |
Detached Design Motion Sensor For Triproof Linear Light Dimming Function
| Color: | White |
|---|---|
| Function: | 0-10V Dimming |
| Programming: | Remote Control & DIP Switch |
| Height: | 6M Max. |
| Packaging Details: | Packed in Bubble Bag, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |
0.3mW Microwave Dimmable Motion Sensor Linear Detachable design
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Microwave Power: | <0.3mW |
| Function: | Dimmable Function |
| Motion Detection: | 0.5–1.5m/s |
| Mounting Height: | 3-6m (ceiling Mounted) |
IP20 Daylight Stand By 1W DC Motion Sensor Installed Inside Lamps
| Output: | DIM 0-10V TTL |
|---|---|
| Detection Area: | 25%/50%/75%100% |
| Stand-by Power: | <1W |
| Operating Temperature: | -20°C~+60°C |
| Installation: | Installed Inside Lamps |
10.5V 15VDC Input Dimming DC Motion Sensor For Highbay Light
| Voltage: | 10.5-15V DC (Currect Required>30mA) |
|---|---|
| Standby Consumption: | <30mA (Power Consumption) |
| Dim Output: | DIM 1-10V |
| Holdtime: | 5s/30s/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Disable |
122V 277V BLE Motion Sensor Bluetooth Connected APP Remote Control
| Voltage: | 120-277V |
|---|---|
| Control: | Bluetooth Connected |
| Function: | ON/OFF And Dimmable |
| Warranty: | 5 Years |
| Remote Control: | APP |
800W Lux Control Motion Sensor ON OFF Switch Microwave Frequency 5.8G
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Stand-by Power: | ≤0.5W |
| Detection Area: | 10%/50%/75%/100% |
| Hold Time: | 5s/90s/5min/15min |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
Dimmable LED Driver DC Motion Sensor Rod Antenna For Ceiling Light
| Hold Time: | 5s/30s/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
|---|---|
| Stand-by Power: | <0.5W |
| Stand-by Dimming Level: | 10%/20%/30%/50% |
| Detection Angle: | 30°-150° |
| Operating Voltage: | 10-15VDC |
Rod Antenna 5.8GHz microwave motion sensor module Energy Saving Light
| Microwave Frequency: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Appearance Design: | Rod Antenna Design |
| Mounting Height: | Max.4m/13.12ft |
| Detection Range: | Max.ø12m/39.36ft |
| Apperance Color: | White |
DC12V Microwave compact motion sensor With Daylight Function
| Operating Voltage: | 10-15V DC |
|---|---|
| Operating Current: | 30mA±5% |
| Output: | DIM 1-10V |
| Operating Temperature: | -20°C~+60°C |
| Mounting Height: | Max. 15M/49ft |

