-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Wide Detection Area Remote Control Motion Sensor For Ceiling Light
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’)for 0.75-1.5mm 2 Cable |
| Installation Size: | 80.2X36.6X23mm |
| Life: | 50000h |
Dimmable 12VDC IP67 PIR Motion Sensor With Remote Control Setting
| Color: | White |
|---|---|
| Function: | 0-10V Dimming |
| IP Grade: | IP67 Of PIR Lens Part |
| Height: | 12M Max. |
| Packaging Details: | Packed in Bubble Bag, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |
Remote 5.8G Light Switch Motion Sensor With Timer Easy Installation
| Hold Time: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min/30min |
|---|---|
| Operating Voltage: | 220~240VAC 50/60Hz |
| Mounting Height: | Max.4.5m(ceiling Mounted) |
| Detection Range: | Max.ø12m(ceiling Mounted) |
| Packaging Requirement: | Bubble Pack, Paper Flat, Outer Carton. |
IP65 DC Motion Sensor Photocell And Daylight Harvesting Brightness
| Function: | Photocell,daylight Harvesting And Ambient Brightness Learning |
|---|---|
| Input: | 12VDC |
| Stand-by Consumption: | Less-than 20mA |
| Manner Of Working: | Optically Controlled Dimmer |
| Work Temperature: | -20-60℃ |
HD07VR-PH UL Certificate 12VDC PIR Motion Sensor For Highbay
| Color: | White |
|---|---|
| Power: | 10-15VDC |
| Height: | 12m/39ft Max |
| Application: | Industrial Lighting |
| Output Signal Peak: | ≥3500mV |
Planar Antenna 19W Dimmable Motion Sensor Flicker Free Dask Sensor
| Control Mode: | ON/OFF / 1-10V |
|---|---|
| Current Block Options: | 0.40A/0.35A/0.25A/0.20A |
| Installation Mode: | Build-in Installation |
| Stand-by Dimming Level: | 10%/30% |
| Mounting Height: | 2.5-6 Ceiling Mounted |
LED Driver 57W Microwave PIR Motion Sensor Remote Control Setting
| Detection Area: | 25%/50%/75%/100% |
|---|---|
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Disable |
| IP Rating: | IP 20 |
| Empty Load Voltage: | ≤63V DC |
| Power Factor: | ≥0.9 |
220VAC 240VAC 50Hz 60Hz Microwave Motion Sensor Rod Antenna Type
| Microwave Frequency: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Appearance Design: | Rod Antenna Design |
| Mounting Height: | Max.4m/13.12ft |
| Detection Range: | Max.ø12m/39.36ft |
| Apperance Color: | White |
High Frequency 5.8GHz BLE Motion Sensor Microwave Movement Detector
| Apperance Color: | White Or Black |
|---|---|
| Mounting Height: | Max.15m/49.2ft |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz ± 75MHz |
| Detection Range: | Max.ø16m/52.48ft |
| Operating Voltage: | American Version:120-277VAC,Europe Version:12-240VAC |
Dimming Daylight Harvesting Less Than 30mA DC Motion Sensor
| Packaging Details: | bubble pack, paper flat, drying agent,outer carton. |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 days for sample order, 1-2 weeks for bulk order |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability: | 200,000pcs per month |
| : |

