-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
IP20 Motion Sensor Remote Control For Ceiling Tri Proof Flood Light
| Stand-by Period: | 0s/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
|---|---|
| Stand-by Dimming Level: | 10%/20%/30%/50% |
| Control: | Remote Control |
| Function: | Dimming Function |
| Operating Voltage: | 12VDC |
Daylight Harvesting Function Bare Board High Altitude Install DC Motion Sensor
| Function: | Daylight Harvesting |
|---|---|
| Connector: | Wireless Pins |
| Mounting Height: | 15m High Installation For Highbaylight |
| Setting Parameters Method: | Remote Control |
| Microwave Power: | Lower Than 0.3mW |
12VDC Slim Microwave Motion Sensor Suitable For LED Panel And Troffer Light
| Color: | White |
|---|---|
| Programming: | Remote Control & DIP Switch |
| Power: | 12VDC |
| Function: | PWM Dimming |
| Packaging Details: | Packed in Bubble Bag, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |
Linear Light Small DC Microwave Motion Sensor Output 5V PWM 5V TTL
| Voltage: | 12VDC |
|---|---|
| Warranty: | 5 Years |
| Installation Height: | 6M Height |
| Function: | Dimmable Sensor With Remote Control |
| Daylight Sensor: | Support |
IP65 Bluetooth PIR Motion Sensor Intelligent Movement Detecting
| Operating Voltage: | 120-240VAC 50/60Hz ; 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Stand-by Power: | ≤1.5W |
| Mounting Height: | Max.15M/49.2ft |
| Detection Range: | Max.16M/52.48ft |
| Operating Temperature: | -35℃ ~ +55℃ |
Isolated LED Emergency Motion Sensor Driver Max 0.4A Input Current
| LED Driver: | Max. 40W |
|---|---|
| Certificate: | CE |
| Input Voltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Input Power: | 45W(Max.) |
| Input Current: | 0.4A Max. |
ON OFF IP20 Motion Sensor Remote Control Support Manually Dimming
| Color: | White |
|---|---|
| Brand: | HAISEN Or Neutral |
| Power: | Battery |
| Programming: | Dimmable Sensor |
| Packaging Details: | Packed in Plastic Bag, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |
Remote Control LED Troffer PIR Motion Sensor Specially Designed
| Color: | White |
|---|---|
| Function: | 0-10V Dimming |
| Power: | 12VDC |
| Control: | Remote Control |
| Model: | HP05VCR |
HD409VRH Hign Bay BLE Motion Sensor With Dimmable Function Strong IP Rating
| Color: | White And Black |
|---|---|
| IP: | 65 |
| Function: | Dimmable |
| Control: | Bluetooth And Remote |
| Packaging Details: | Packed in Individual box, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |
HD07VR-MH-B BLE Motion Sensor 12VDC Powered With Dimmable Function
| Color: | White |
|---|---|
| IP: | 65 |
| Function: | Dimmable |
| Control: | Bluetooth And Remote |
| Warranty: | 5 Years |

