-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Dimmable 12W 25W DIP Switch Linear Motion Sensor With Rod Antenna
| Appearance: | Leaner Design With Rod Antenna |
|---|---|
| Size: | 260.2*30.3*36mm |
| Function: | Dusk/Dawn Sensor And Dimmable |
| Output LED Voltage: | 30V-54V DC |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz ± 75MHz |
Thermoplastic IP20 Motion Sensor Driver Dimmable Remote Control
| Stand-by Dimming Level: | 10%/20%/30%/50% |
|---|---|
| Function: | LED Dimmable Driver Sensor |
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
| Power Factor: | ≥0.9 |
| Safety Standard: | EN61347-1 EN61347-2-13 EN60598-1 |
HD07VR-MH-B-1 IP65 Motion Sensor UL Certification With Bluetooth / Remote Control
| Color: | White |
|---|---|
| IP: | IP65 |
| Function: | Dimmable |
| Control: | Bluetooth And Remote |
| Warranty: | 5 Years |
Microwave Motion Sensor Bluetooth Mesh / Daylight Harvesting Optional
| Color: | White |
|---|---|
| IP: | 20 |
| Function: | Dimmable |
| Control: | Bluetooth And Remote |
| Warranty: | 3 Years |
HD07VR-MHB-1 Motion Sensor With Bluetooth Mesh Photocell With UL Certified
| Color: | White |
|---|---|
| IP: | IP65 |
| Function: | Dimmable |
| Control: | Bluetooth And Remote |
| Warranty: | 5 Years |
HD09VR-PHB-1 UL Motion Sensor With Bluetooth Mesh Daylight And Photocell Function
| Color: | White |
|---|---|
| IP: | IP65 |
| Function: | Dimmable |
| Control: | Bluetooth And Remote |
| Warranty: | 5 Years |
120-277V AC Operated Dimmable Motion Sensor Remote Control For Ceiling Light
| Product Name: | Microwave Mition Sensor |
|---|---|
| Application: | Triproof / Batten Light |
| Warranty: | 5 Years |
| Control: | DIP Switches Or Remote |
| Interfaces: | 6-pole Pluggable Clamp Terminal (L,N,N,L’,1-10v+,1-10v-) For 0.75- 1.5mm 2 Cable |
120V 277VAC Input PIR Motion Sensor High Bay Use Movement Detector
| Color: | White |
|---|---|
| Input: | 120-277VAC |
| Function: | 0-10V Dimming |
| Programming: | Remote Control |
| Products Name: | PIR Motion Detector |
15m 49ft Height LED Security Lights Motion Sensor DIP Switches Control
| Detective Height: | 15M Height/ 49ft |
|---|---|
| Application: | Triproof / Batten Light |
| Warranty: | 5 Years |
| Control: | DIP Switches Or Remote |
| Packaging Details: | Bubble pack, paper flat, outer carton. |
Remote Control Plane Antenna Indoor Light Motion Sensor
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Function: | Dusk/Dawn Sensor And Dimmable |
| Output: | Constant Current Output |
| Certificate: | CE RoHS |
| Setting Parameters: | By Remote Control |

