-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
HD05V-CRH Microwave Sensor With DIP Switch And On/Off Function
| Color: | White |
|---|---|
| Function: | ON/OFF |
| Programming: | DIP Switch |
| Input: | 120-240VAC |
| Packaging Details: | Packed in Bubble Bag, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |
12VDC Typical Rod Antanna Microwave Sensor For Indoor Ceiling Light Use
| Color: | White |
|---|---|
| Input: | 12VDC |
| Function: | 0-10V Dimming |
| Programming: | DIP Switch |
| Packaging Details: | Packed in Bubble Bag, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |
50 60Hz On Off Switch Sensor Small Microwave Switch Occupancy Sensor
| Operating Voltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| IP Rating: | IP 20 |
| Detection Area: | 100%/75%/50%/25% |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/20Lux/Disable |
| Interfaces: | 6-pole Pluggable Clamp Terminal For 1.5mm 2 Cable |
Dimming Function 5V PWM Dimmable Microwave Movement Sensor IP 20
| Mounting Height: | Max.15m/49.2ft |
|---|---|
| Detection Range: | Max.14m/45.92ft |
| Output: | 5V PWM/5V TTL |
| Stand-by Period: | 0s/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
| Installation: | Installed Inside Lamps |
IP65 UFO High Bay Dimmable Occupancy Sensor Automatically ON / OFF Function
| Switching Capacity: | Max,3.0A@120Vac,50/60Hz;Max,2.0A@277Vac,50/60Hz |
|---|---|
| Installation: | 4 Different Designs For Different Applications |
| Operating Voltage: | 120-277VAC,50Hz/60Hz ; 120-240VAC, 50Hz/60Hz |
| Control Way: | Dimming Control |
| Certificate: | UL FCC CE TUV RED SAA |
FCC UL Dimming Microwave Presence Detector For Tri Proof Light
| Microwave Frequency: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Mounting Height: | Max.15m/49.2ft |
| Detection Range: | Max.ø16m/52.48ft |
| Apperance Color: | White Or Black |
| Operating Voltage: | 347-480VAC,50/60Hz |
Remote Control HT36V Microwave PIR Detector For Tri Proof Light
| Microwave Frequency: | Microwave Frequency |
|---|---|
| Detection Area: | 25%/50%/75%/100% |
| Stand-by Dimming Level: | 10%/20%/30%/50% |
| Output LED Power: | Max. 36W |
| Power Factor: | ≥0.9 |
Wide Detection Area DALI Dimmable LED Driver Lighting Occupancy
| Design: | Detached Design |
|---|---|
| Output LED Power: | Max. 60W |
| Installation: | Installed Inside Lamps |
| IP Rating: | IP20 |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |

