-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
LED Driver 12V DC Motion Detector Flexible Wide Detection Angle
| Stand-by Power: | <0.5W |
|---|---|
| Function: | PWM Dimmable Function |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Operating Voltage: | 12 VDC |
| Life Time: | 50000h |
Industrial Use UL Sensor For Highbay Light With Aluminium Shade
| Color: | White Or Black |
|---|---|
| Type A: | For Highbay Light With Aluminium Shade |
| Type B: | For Ceiling Mounted |
| Type C: | For UFO Highbay Light |
| Type D: | For Linear Light |
120VAC Operated ON OFF Switch Sensor For Ceiling Triproof Light
| Operating Voltage: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.100W |
| Stand-by Power: | <0.7W |
| Detection Area: | 50%/100% |
| Hold Time: | 5s/60s/5min/10min |
IP20 Microwave 12 Volt DC Motion Detector Outdoor Ceiling Mount
| Output: | 5V PWM/5V TTL |
|---|---|
| IP Rating: | IP20 |
| Life Time: | 50000h |
| Hold Time: | 5s/30s/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Installation Height: | 6M Height |
Dimmable DC Motion Sensor Compact Design Rod Antenna 12VDC Input Voltage
| Control: | Remote Control |
|---|---|
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/ Disable |
| Stand-by Period: | 0S/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
| Packaging Requirement: | Bubble Pack, Paper Flat, Outer Carton |
| Installation: | Installed Inside |
All In One Programmable Remote Control For Dimming Motion Sensors
| Color: | White |
|---|---|
| Power: | Battery |
| Distance: | 10-15M |
| Mode1: | Sensor Mode |
| Mode2: | ON/OFF Mode |
High Frequency 5.8GHz Dimmable Sensor Compact Design 12VDC 5 Warranty
| Mounting Height: | 12 VDC |
|---|---|
| Stand-by Power: | <0.5W |
| Warranty: | 5 Years |
| Control: | Remote Control |
| Function: | PWM Dimmable Function |
Isolated Solution Dimmable Occupancy Sensor Remote Control Setting Datached Design
| Function: | LED Dimmable Driver Sensor |
|---|---|
| Stand-by Period: | 0s/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
| Stand-by Dimming Level: | 10%/20%/30%/50% |
| SCP:Auto Recovery,OVP,OCP,OTP: | 87% (Max.) |
| Control: | Remote Control |
HP03VRH PIR Sensor With 12VDC Input Voltage Dimmable Function IP66 Remote Control
| Color: | White |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Function: | Dimmabe |
| IP: | 66 |
| Packaging Details: | Packed in Individual box, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |
0-10V Dimming Function Microwave Sensor With Detached Design
| Color: | White |
|---|---|
| Design: | Detached With Mainbody And Sensor Head |
| Function: | 0-10V Dimming |
| Control: | Remote Control / DIP Switches |
| Packaging Details: | Packed in Bubble Bag, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |

