-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Remote Control Small 120VAC Microwave Light Sensor Planar Antenna Design
| Microwave Frequency: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Appearance Design: | Planar Antenna Design |
| Mounting Height: | Max.2-5m/6.56-16.40ft |
| Detection Range: | Max.ø12m/39.37ft |
| Apperance Color: | White |
30V 48VDC Output Interior Motion Detector For Linear Batten Light
| LED Driver: | 23-36W Output |
|---|---|
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
| Function: | Dimmable LED Driver & Sensor |
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Life Time: | 50000h |
Momery Function 7.5V 12VDC Automatic On Off Light Sensor PWM Output
| Output: | 5 Options Of PWM Output |
|---|---|
| Operating Current: | <30mA |
| Operating Temperature: | -20°C~+60°C |
| Dimension: | (LxWxH) 45.8*24.6*18 |
| Usage: | Lighting,Security,Smart Home |
IC Solution Dimming In Slim Design Microwave Sensor 12VDC
| Color: | White |
|---|---|
| Input: | 12VDC |
| Function: | Dimming |
| Programming: | Remote Control |
| Packaging Details: | Packed in Bubble Bag, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |
Compact 12V DC Motion Sensor 5.8GHz Microwave Sensor Rod Antenna 9 DIP Switch
| Operating Voltage: | 12VDC |
|---|---|
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Mounting Height: | Max.4m/13.12ft |
| Appearance Design: | Rod Antenna And DIP Switch Design |
| Detection Range: | Max.ø10m/32.8ft |
Smart Remote Control Microwave Movement Sensor Columnar Antenna Design
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
|---|---|
| Microwave Power: | <1mW |
| Design: | Rod Antenna Design |
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Mounting Height: | Max.4.5m(ceiling Mounted) |
Detachable HF Motion Detector Lighting Control Compact Slim Design
| Product Name: | Microwave Mition Sensor |
|---|---|
| Application: | Triproof / Batten Light |
| Warranty: | 5 Years |
| Control: | DIP Switches Or Remote |
| Interfaces: | 6-pole Pluggable Clamp Terminal (L,N,N,L’,1-10v+,1-10v-) For 0.75- 1.5mm 2 Cable |
0-10V Remote Control DC Motion Sensor Dimming For Tri-Proof Light
| Function: | 0-10V Dimming Function |
|---|---|
| Control: | Remote Control |
| Stand-by Power: | <1W |
| Packaging Requirement: | Bubble Pack, Paper Flat, Outer Carton |
| Detection Angle: | 30°-150° |
57W Remote Control Setting LED Driver Microwave Motion Sensor For Tri-proof Lamps
| Output LED Current: | Max. 1.2A |
|---|---|
| Output LED Voltage: | 30-48VDC |
| Input Current: | 0.7-0.25A Max |
| Power Factor: | ≥0.9 |
| Operating Temperature: | -20°C~50°C Tc: 80°C |
DC Input Interior Motion Detector Hidden Type Remote Control 12VDC
| Operating Current: | 30mA±5% |
|---|---|
| Stand-by Power: | <0.5W |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/ Disable |
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
| Warranty: | 5 Years |

