-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Wireless Microwave IP65 Dimmable Motion Sensor White Or Black Color
| Operating Voltage: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max2.0A@277VAC; Max,3.0A@120VAC |
| Stand-by Power: | ≤0.5W |
| Mounting Height: | Max.15M/49ft |
| Operating Temperature: | -35°C~+60°C |
15.74ft Mounting Height DC Motion Sensor Outgoing Line Length 60mm
| Mounting Height: | 4.8m/15.74ft (ceiling Mounted) |
|---|---|
| Detection Area: | Narrow/ Wide |
| Usage: | Ceiling Light, Troffer, Triproof Light, Batten Light, Linear Light, LED Tube And Etc. |
| Output: | DIM/1-10V |
| Current: | <30mA |
Dimmable 5.8G Microwave Motion Sensor Daylight Movement Detection
| Usage: | Tri-proof Light,battenlight And Panel Light |
|---|---|
| Output Control Method: | ON/OFF / Dimming |
| Product Name: | 5.8G Microwave Motion Sensor |
| Detection Angle: | Less Than Or Equal To 150° |
| Type: | Sensor And Driver Two In One |
Remote Control Microwave Movement Sensor Rod Antenna Motion Sensor
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Function: | PWM 0-10V Dimming Function |
| Operating Voltage: | 10-15VDC |
| Approval: | CE RoHS |
| Operating Current: | ≥30mA |
12VDC Dimming Mini PIR Motion Sensor For LED Troffer Lighting Fixture
| Color: | White |
|---|---|
| Design: | Plug & Play |
| Control: | Remote Control |
| Sensor: | PIR Sensor |
| Items: | Mini PIR Motion Sensor |
Microwave IP20 0.5W Motion Sensor ON OFF Switch Columnar Antenna Design
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
| Stand-by Power: | <0.5W |
| Mounting Height: | Max.4.5m(ceiling Mounted);Max.3m(wall Mounted) |
| Detection Range: | Max.ø12m(ceiling Mounted);Max.10m(wall Mounted) |
Energy Saving Light Switches Motion Sensor Long Range Microwave Motion Detector
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Microwave Power: | <1mW |
| Design: | Rod Antenna Design |
| Approval: | TUV CE RED |
| Operating Voltage: | 220~240 VAC 50/60Hz |
Detached Microwave High Bay Motion Sensor Remote Control Setting
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max,3.0A@120Vac,50/60Hz; Max,2.0A@277Vac,50/60Hz |
| Mounting Height: | 8-15m /26.25-49.2ft |
| Operating Temperature: | -30°C~+70°C |
| Microwave Power: | <0.3mW |
DIP Switch Dimmable Motion Sensor Remote Control For High Bay Light
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz OR 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | UL FCC TUV SAA CE RED RoHS |
| Function: | Dimming Function ,DIP Switch And Remote Control |
| Warranty: | 5 Years |
| Color: | White And Black(version B Only Black) |
High Voltage 347V 480V Remote Control Motion Sensor With Dimmer
| Input Voltage: | 347-480VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | UL FCC RoHS |
| Function: | ON/OFF,Dimming Function And Remote Control |
| Warranty: | 5 Years |
| Color: | White And Black(version B Only Black) |

