-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
HD015VCRH 12 Volt DC Motion Sensor LED Emergency High Bay Driver Sensor
| Operating Voltage: | 12 VDC |
|---|---|
| Output: | DIM 0-10V TTL |
| Approval: | CE RoHS |
| Stand-by Power: | <1W |
| Operating Temperature: | -20°C~+60°C |
HT36V 2 In 1 Motion Sensor Driver With Dimmable Function 3 Years Warranty
| Color: | White |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Function: | Dimmabe |
| IP: | 20 |
| Packaging Details: | Packed in Individual box, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |
White On Off Function PIR Motion Sensor With Adjustable Bracket
| Color: | White |
|---|---|
| Voltage: | 220-240V |
| Height: | 12M Max. |
| Function: | ON/OFF |
| Bracket: | Adjustable Bracket |
12VDC Microwave Motion SENSOR For Indoor Application Preinstalled
| Color: | White |
|---|---|
| Power: | 12VDC |
| Function: | 0-10V Dimming |
| Programming: | Lever Switch |
| Packaging Details: | Packed in Bubble Bag, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |
120V 277VAC 60W Motion Sensor Driver Microwave Movement Detectors
| Output LED Current: | 1.2A/1.3A/1.4A/1.5A ±5% |
|---|---|
| Input Voltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Input Power: | Max. 70W |
| Output LED Power: | Max. 60W |
| Warranty: | 3 Years |
UL Microwave Motion Sensor 12m/39ft Max. For Highbay Commercial Lighting
| Color: | White |
|---|---|
| Power: | 10-15VDC |
| Height: | 12m/39ft Max. |
| Application: | Commercial Lighting |
| Packaging Details: | Packed in Individual box, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |
Daylight Priority Bare Board DC Motion Sensor 10m Installation Height
| Operating Voltage: | 10-15VDC |
|---|---|
| Stand-by Power: | <30mA |
| Output: | Dim 1-10V/5V PWM |
| Microwave Power: | <0.3mW |
| Connect Method: | Bonding Pad,+12v,GND,DIM+ |
10 - 15 Volt DC Motion Sensor Dual PD For Tri - Proof And Highbay Light
| Mounting Height: | Max.15m/49.2ft |
|---|---|
| Apperance Color: | White Or Black |
| Application: | Tri-proof Light/Battenlight/UFO Highbay Light |
| Detection Distance: | Diameter 14m/45.92ft Max. |
| IP Rating: | IP 65 |
12VDC 5V PWM DC Motion Sensor Small Dimmale Microwave Motion Sensor
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Control: | Remote Control |
| Operating Voltage: | 12 VDC |
| Hold Time: | 5s/30s/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| IP Rating: | IP 20 |
Long Working Ceiling Mount Outdoor Motion Sensor Separate Design
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Control: | Remote Control |
| Life Time: | 50000h |
| Function: | 0-10V Dimming Function |
| Mounting Height: | Max.15m/49.2ft |

