-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Dimmable DC microwave switch occupancy sensor Remote Control Setting
| Mounting Height: | Max.2.5-4m/8.2-13.12ft |
|---|---|
| Detection Range: | (Radius) 2-4m/6.56-13.12ft |
| Control: | Remote Control |
| Design: | Compact Design |
| Life Time: | 50000h |
Tri - Proof Light LED Driver Sensor Movement Detectors For Lighting Control
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Funtion: | LED Dimmable Driver Sensor |
| Detection Range: | Max.ø14m/45.92ft |
| Empty Load Voltage: | ≤63V DC |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Disable |
12V DC Low Voltage Photocell Daylight Sensor Brightness Checking
| Color: | White Or Black |
|---|---|
| Control: | Remote Control |
| Function: | 0-10V Dimming |
| Max Height: | 15M |
| IP Grading: | IP65 |
Isolated Solution 36W LED Driver Sensor 220-240VAC Operated With Battery Pack
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Function: | Dimmable LED Driver Sensor |
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
| Input Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Life Time: | 50000h |
220-240V AC Operated High Frequency 5.8GHz LED Driver Sensor
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
|---|---|
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
| Detection Range: | Max.ø14m/45.92ft |
| Approval: | CE TUV RED |
| Installation: | Installed Inside Lamps |
15M Highbay UL Sensor HD406VRH Suitable For UFO With On/Off Function
| Color: | White/Black |
|---|---|
| Warranty: | 5 Years |
| Function: | On/Off |
| Control: | Remote/DIP Switch |
| Packaging Details: | Packed in Individual box, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |
20V 60VDC LED Driver Sensor Microwave 1mW Lighting Occupancy Sensor
| Operating Current: | 1A (Max) |
|---|---|
| Microwave Power: | <1mW |
| Operating Voltage: | 20-60VDC |
| Function: | Dimming Function |
| Control: | Remote Control |
HD07VR-PHB-1 UL Certification PIR Sensor Bluetooth Controled With Dimmable Function
| Color: | White |
|---|---|
| Control: | Bluetooth Or Remote |
| Function: | Dimming |
| Items: | Wireless Motion Sensor |
| Packaging Details: | Packed in Individual box, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |
DC Input 10.5V 15V Remote Control Motion Detector Compact Size
| Operating Voltage: | 10.5-15V DC (supply Current>50mA) |
|---|---|
| Output: | DIM/1-10V |
| Detection Area: | 25%/50%/75%/100% |
| Hold-time: | 5s/30s/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Disable |
5.8GHz Microwave Motion Detector Sensor Dimmable For Indoor Stadium
| Function: | Master-slave Grouping Function |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Mounting Height: | Max.12m/39.36ft(ceiling Mounted) |
| Detection Distance: | Diameter 14m/45.92ft Max. |
| Operating Voltage: | 120~277VAC 50/60Hz |

