-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
HD01R HD02R Remote Control IP 20 On Off Switch Sensor
| Certificate: | RED RoHS CE SAA TUV |
|---|---|
| Detection Angle: | ≤150°(Without Glass) |
| Mounting Height: | Ceiling Mounted Less Than Or Equal To 3.5m |
| Control Mode: | ON/OFF |
| Switching Capacity: | 300W(Impedance Load),100W(capacitive Load) |
Rod Antenna On Off Switch Sensor 220-240VAC Operating Voltage White Color Shell
| Input Voltage: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificate: | CE SAA RoHS RED TUV |
| Switching Capacity: | Max.100W |
| Hold Time: | 5s/1min/5min/10min |
| Size: | 76.9*39.9*27.7mm |
Detach Design Microwave Security Sensors 120 - 277V Controlled By Remote Controller
| Operating Voltage: | 120-277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
| Function: | On/off |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’) For 1.5mm2 Cable |
| Detection Angle: | 30°-150° |
Dimming High Bay PIR Sensor For Motion Detecting Remote Control
| Color: | White |
|---|---|
| Programming: | Remote Control |
| Function: | 0-10V Dimming |
| Input: | 12VDC |
| Packaging Details: | Packed in Individual box, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |
Ultra Compact Design Dimmable PIR Sensor 12VDC Input Remote Control HAISEN
| Microwave Frequency: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Appearance Design: | Ultra Compact Design |
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
| Detection Range: | Max.ø14m/45.92ft |
| Apperance Color: | White |
12VDC Microwave Highbay Sensor Dimming Function For UFO Highbay Light
| Color: | White Or Black |
|---|---|
| Power: | 12VDC |
| Function: | 0-10V Dimming |
| Programming: | Remote Control |
| Packaging Details: | Packed in Bubble Bag, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |
Remote Control Setting On Off Switch Sensor Columnar Antenna Design
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac;Max.2.0A@277Vac |
| Stand-by Power: | <0.5W |
| Mounting Height: | Max.4.5m(ceiling Mounted);Max.3m(wall Mounted) |
| Detection Range: | Max.ø12m(ceiling Mounted);Max.10m(wall Mounted) |
5.8GHz High Frequency Dimmable Occupancy Sensor For UFO LED Highbay Light
| Microwave Frequency: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Mounting Height: | Max.15m/49.2ft |
| Detection Range: | Max.ø16m/52.48ft |
| Apperance Color: | White Or Black |
| Operating Voltage: | 120-277VAC,50/60Hz |
Microwave 5.8GHz DIP Switch Sensor Drive Detached Design Two In One
| Input Power: | 24W (Max) |
|---|---|
| Output LED Voltage: | 28V~42V DC |
| Empty Load Voltage: | ≤55VDC |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Efficiency: | ≥80% (Max.) |
12VDC Zhaga 18 Receptacle Standard Microwave Sensor Dimming Highbay Use
| Color: | White Or Black |
|---|---|
| Installation: | Zhaga 18 Receptacle |
| Power Input: | 12VDC |
| Programming: | HD05R Remote Control |
| Packaging Details: | Packed in Individual box, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |

