-
Microwave Motion Sensor
-
BLE Motion Sensor
-
PIR Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Motion Sensor ON OFF Switch
-
UL Version Emergency LED Driver
-
UL Sensor
-
DC Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
IC Sensor
-
Photocell Daylight Sensor
-
Motion Sensor Driver
-
Universal Smart Remote Control
-
CE Version Emergency LED Driver
-
UFO Driver
-
ClemensYour products are used in industrial refurbishment projects here in Europe and enjyo excellent reputation. -
TamasWe are using some of your products and they are excellent! -
AngeloYour HT18V-I works perfectly for my project.
Automatic 9 Dip Switch 1min 2Lux On Off Switch Sensor
| Setting: | By 9 DIP Switch |
|---|---|
| Stand-by Power: | <0.5W |
| Detection Area: | 10%/30%/50%/75%/100% |
| Hold Time: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min/30min |
| Daylight Threshold: | 2Lux/10Lux/20Lux/30Lux/50Lux/80Lux/Disable |
High Voltage 347V 480V AC UL Sensor Mounting Height Max 15m 49.2ft
| Microwave Frequency: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Mounting Height: | Max.15m/49.2ft |
| Detection Range: | Max.ø16m/52.48ft |
| Apperance Color: | White Or Black |
| Operating Voltage: | 347-480VAC,50/60Hz |
12W 25W Dimmable LED Driver Sensor Combined 0.23A Current Linear Light
| LED Driver: | 12-25W |
|---|---|
| Certificate: | CE |
| Input Voltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Input Power: | 28W(Max.) |
| Input Current: | 0.23A Max. |
White Color On Off Switch Sensor 30° - 150° Wide Detection Angle With Simple Structure
| Operating Voltage: | 120-240 VAC 50/60Hz;120-277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Mounting Height: | Max.6m/19.68ft |
| Function: | On/off |
| Interfaces: | 4-pole Pluggable Clamp Terminal(L,N,N,L’) For 1.5mm2 Cable |
| Detection Angle: | 30°-150° |
Highbay IP67 PIR Sensor Dimmable Function With Remote Control
| Color: | White |
|---|---|
| Function: | 0-10V Dimming |
| IP Grade: | IP67 Of PIR Lens Part |
| Height: | 12M Max. |
| Packaging Details: | Packed in Bubble Bag, Reinforced With Paper Flat, Then Packed With Outer Carton |
Compact Round PIR Sensor 12VDC Input Power With Remote Control
| Color: | White |
|---|---|
| Power: | 12VDC |
| Control: | Remote Control |
| Function: | 0-10V Dimming |
| Operating Current: | >30mA |
UL Certification HD418 UFO Sensor Suitable For Linear Highbay And Lowbay
| Height: | 8-12M/ 26.24-39.37ft Max |
|---|---|
| Usage: | Industrial Lighting |
| Power: | 120-347VAC |
| Color: | White |
| PIR Wave Length: | 5-14um |
IP20 Detached DALI Multi Sensor On Off Switch 50000 Hours Life Time
| Operating Voltage: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Control Method: | On/off / 1-10V Dimming |
| Certificate: | CE |
| IP Rating: | IP20 |
| Mounting Height: | Max.6M |
Indoor Microwave Movement Sensor Remote Control Microwave Pir Detector
| Operating Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Switching Capacity: | Max.3.0A@120Vac;Max.2.0A@277Vac |
| Function: | Remte Control |
| Microwave Frequency: | 5.8GHz±75MHz |
| Mounting Height: | Max.4.5m |
On Off Control Microwave Motion Detector Remote Setting UFO Highbay Light
| Operating Voltage: | 120-277VAC |
|---|---|
| Stand-by Power: | <1W |
| Detection Area: | 100%75%50%25% |
| Hold Time: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min |
| Microwave Power: | <0.3mW |

